Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Ból pleców


Gość Justtt223

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Justtt223

Witam jak w tytule chodzi o ból pleców. Bolą mnie one praktycznie codziennie, ból umiejscowiony jest w części lędźwiowej ale czasami wędruje do części środkowej. Jest to dziwne uczucie tak jakby te plecy były zmęczone, jak np siedzi się w jednej pozycji przez długi czas to one za chwilę tak dziwnie bolą i Ja mam tak samo , ale jest to niezależne czy siedzę, stoję czy leżę ból jest cały czas. Dwa lata temu miałam stwierdzona lekką skoliozę. Czy ktoś z państwa zmagał się z czymś takim ? Może jakieś maści czy plastry mogą państwo polecić? Dziękuję za odpowiedzi 

Odnośnik do komentarza
Gość martaa P

U mnie było, najpierw ból w stawach, później doszło strzelanie, kilku roumatologów, wynik roumatoidalny OK, tabletki i zastrzyki przeciwzapalne, podejrzenie łuszczycowego zapalenia stawów wkroczył Metotab, Depomedrol i zastrzyki, coraz większe dawki leków reakcji zero, załamana szukałam pomocy w medycynie naturalnej leki diety (od diety optymalnej która w sumie mi jeszcze bardziej zaszkodziła), to co mi pomogło (nie mówię że każdemu pomoże, jeżeli stawy są już zniszczone ze zmianami i zwyrodnieniami tego już nic nie cofnie) ale chorobę można opanować,a na każdego działa co innego) Ja  trafiłam na dobrego ortopedę z Poznania przyjmuje na ul.Grunwaldzkiej zalecił mi  między innymi stosowanie olejków CBD a dokładnie olej CBD 5 % decarboxylated essenz , MSM  i maść konopna Themrolka extra kupiłem w aptece konopnej w Poznaniu Konopna Farmacja ale można zamówić z ich strony https://konopnapoznan.pl/ także na chwilę obecną ten zestaw spisuje się rewelacyjnie. wcześniej byłam tylko na tabletkach przeciwbólowych a teraz wystarczy mi tylko jedna dziennie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...