Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Brązowa ślina po przebudzeniu


Gość Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 31 lat. Od kilku dni Zauważyłem, że od razu po przebudzeniu idąc do ubikacji wypływam brązowa ślinę towarzyszy temu ból gardła z rana później nie boli i już mam normalna ślinę. Dodam, że nie mam kaszlu a wcześniej miałem problemy z zalegającą flegma w gardle. Mam nerwicę lękowa i strasznie się obawiam.

Odnośnik do komentarza

Na koniec dodam że w smutne jesienne wieczory układam ze starych kartonów coś na kształt mównicy, przed nią sadzam gromadę pluszowych misiów a sam zasiadam za kartonami i waląc w podłogę nie pierwszej świeżości mopem, wyobrażam sobie że jestem Marszałkiem Sejmu i otwieram posiedzenie

Odnośnik do komentarza
Gość Wojtek1989
W dniu 9.02.2022 o 07:33, Gość Piotr napisał:

Witam mam 31 lat. Od kilku dni Zauważyłem, że od razu po przebudzeniu idąc do ubikacji wypływam brązowa ślinę towarzyszy temu ból gardła z rana później nie boli i już mam normalna ślinę. Dodam, że nie mam kaszlu a wcześniej miałem problemy z zalegającą flegma w gardle. Mam nerwicę lękowa i strasznie się obawiam.

I czy dowiedziales sie od czego masz ta brazowa sline ? Mam chyba dokladnie takinsam problem jak Ty , nerwica flegma w gardle , czeste chrzakanie …

Odnośnik do komentarza

Tez mam ten sam problem :/ od jakiegos czasu mam brazowa sline z rana … wiem ze mam pare zebow do zrobienia w tym kanalowe … brazowa slina jest tylko z rana. Ogolnie mam to samo co Ty ze tak powiem , zalega mi flegma  w gardle czesto sie stresuje wydaje mi sie ze mam neewice lekowa …. Rzucilem palenie jakoes 6 miesiecy temu .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...