Skocz do zawartości
Forum

Poważnie!?


Gość Kafeteria

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kafeteria

Witam moja sytuacja wygląda tak iż w internecie poznałem dziewczynę o której istnieniu wcześniej nawet nie wiedziałem zaczęliśmy się spotykać i ta relacja bardzo fajnie się rozwinęła i rozwija nadal jednak ostatnio zupełnie przypadkowo okazało się że mamy pewne rodzinne powiązania mianowicie  okazało się że moja prababcia była siostrą jej dziadka mój dziadek był kuzynem jej ojca więc wychodzi ze moja mama jest jej dalszą kuzynką No i na końcu jestem ja. Czy my możemy być razem czy jednak czekają nas jakieś komplikacje związane z załóżmy ślubem zarówno cywilnym jak i kościelnym w przyszłości  jaki to jest stopień pokrewieństwa nadmienię że nasze rodziny nigdy nie miały z sobą żadnego kontaktu byli dla siebie jak zupełnie obce nieznające się osoby.

Odnośnik do komentarza

Takie cuda się zdążają, ja kiedyś zaatakowałam stronę na Facebooku pod tytułem XP... I tam napisałam wiele bzdur, po czym okazało się że ta osoba ma konto na wykopie i wstawiła zdjęcie z ogrodu xd tak wykoszone było. Ja mam dar widzenia i luknęłam na Facebooka i odnalazłam osobę która kucała na tym trawniku i gryzła się w dlon? no i rozpoznalam kuzyna którego nigdy nie widziałam na żywo. Hahaha człowiek nie czasem głupoty robi, ale tak naprawdę nasze rodziny nie utrzymywały kontaktu przez starsze pokolenie z jakiegoś powodu. 

Dziś jest okazja poznać się na żywo, lecz jakoś jest to dziwne, ja się wstydzę za moich przodków że spieprzyli sprawę, a sama nie mam odwagi się zapoznać taki człowiek jest nauczony, a raczej ja z reszty rodziny trzymam dystans, a co go tego Facebooku to dałam kwas ale to było po coś, chodź nie wiedziałam że tak się to potoczy. ??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...