Skocz do zawartości
Forum

Wkręcona


Gość Abc

Rekomendowane odpowiedzi

Wkręcili mnie w znajomość. 

Trwało to kilka lat i skończyło się brutalnie z mojej strony. Powody miałam bo nie dźwignęłam ludzkich plotek że strony rodziny i obcych mi ludzi. Okazało się że to było zaplanowane i mieli ze mnie bekę ludzie którzy mnie otaczali. 

Pewnie osoby poinformowali mnie ze to jest ustawka z powodu zemsty za kogoś kogo nie znam i nie wiem do dziś dlaczego!? 

Później opowiedzieli mi że to mój brat przebrany zemscil się. Później że to syn chrzestnego. Później że to osoba która działała dla pewnej kobiety bo on pracuje z jej synem. 

NA koniec powiedzieli ze powiesił się bo to moja wina. 

Później że to brat pewnej A.. Która miała sklepik żabka i to zemsta za co niewiem. 

Później że poszedł do więzienia za coś strasznego. 

Później że to mój brat z nad morza który chciał mieć na uwadze las. 

Doszły mnie słuchy że chciał mnie zabić ale nie wyszło. 

Wiele spekulacji mi przedstawiali. 

Kim ty jesteś!? Co ja zrobiłam!? 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Hocki klocki

Zobaczymy Azje na palu

Jak Azja to IT was the heat of the moment

Jak przebywa na Filipinach to żadne zaskoczenie.

Dwie ryby na cyckach

Nudy na pudy

Po co zabijac nic nikomu nie dłużna.

A ktoś ponoć ukrócił to co się wzgl

mnie odp.ierd.alalo. prze yaya

RITA ma małego wORA

Wuwunio grzecznie tam

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Bebe Lilly

On by ponoć go.wno spod cruelli zjadł, takie haki na niego ponoć są. Cristal Clear.

U ale w zabijanie się bawić. Ja tam nikogo bym nie zabijała. Hmm ani nie zaczadzala. 

Pewna mówiła "łaciałt " na starszych typów. A nie znalam jeszcze w życiu normalnego spod barana. Czirs.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Sąsiad zadał pytanie sąsiadce staruszce czy widziała konia z głową faceta. Sąsiadka powiedziała że tak niesli go na drugie piętro, bo obstrukcje miał a tam węgiel mu zapodali i gość zdrowy poszedł do domu o własnych siłach. 

Dodam że sąsiad obeznany w pegazusy. 

Odnośnik do komentarza

Powiem tak, WuWunio, pasowalibyscie do siebie charkterami. Tylko 8 lat byś był młodszy, w tym wieku to nic. Zalatwila by ci dodatkowe kamienie milowe w twoim znakomitym CV. Ty też umiesz się odwdzięczyc. 

 

Trzymaj się z dala.

??

Odnośnik do komentarza

Widzę że gorący temat to postanowiłam coś was zapytać, bo liczę że odpowiecie mi na gorąco. 

Otóż usłyszałam że robią zbiórkę harytatywna i gość z audycji powiedział że będzie brał znajomy w tym udział. W tym moje pytanie, usłyszałam że to będzie armagedon, czy redaktor się pomylił czy chodziło mu o maraton!? 

Odnośnik do komentarza
Gość Bebe Lilly

Nic tak nie odrzucało mnie zawsze od każdej znajomości jak to że że każdy o niej wiedzial. To już traci magical spirit i jakąś unikatowość. Byle kto jak wie to już jest słabe. Traci urok. I czemu to tak, hmm. Ale to już nie moja wina.

??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...