Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Zawroty głowy, duszność, kołatanie serca


Gość Ewa

Rekomendowane odpowiedzi

Od roku czuje ze z moim zdrowiem coś jest nie tak zawroty głowy duszność kołatanie serca. Dziwne widzenie jak bym mi się obraz rozmazywał. Od rana zawroty głowy, skaczące tętno raz 79 a za chwilę nic nie robiąc stoję i obieram ziemniaki i nagle tętno 120 zaraz 136 i spada za chwilę do 70 czy 80 jednak wtedy czuje taki dziwny niepokój i robi mi się duszno albo wieczorami gdy kładę się spać to leżąc na lewym boku kłucie serca i jest mi duszno oraz mam kołatania serca które trwają po kilka godzin utrudniając zasypianie. W ciągu dnia denerwuje się czy coś mi się nie stanie. Badania w normie kardiologicznie też dobrze. U kogo szukać pomocy byłam już u kardiolog diabetolog endokrynolog ginekolog i nic. 

Odnośnik do komentarza

Szukając odpowiedniego i doświadczonego gabinetu kardiologicznego, to ze swojego doświadczenia zdecydowanie mogę polecić, abyście się skontaktowali z poradnią https://kardiolog-kielce.pl/ jeśli chodzi o Kielce. Na stronie znajdziecie sobie całą ofertę i oczywiście listę świetnych specjalistów którzy pomogą Wam znaleźć problemy i zastosować odpowiednie leczenie. Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...