Skocz do zawartości
Forum

Przedwczesny wytrysk. Co pomoże?


Gość Walker

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, zmagam się z pewnym problemem i on chyba tutaj najbardziej będzie pasował.

Zacznę od tego, że mam 22 lata. Od roku jestem w związku ze swoją młodszą o dwa lata partnerką. Jedyna sfera w której odczuwam, że nie spełniam jej wymagań to łóżko...

Moim problemem jest to, że bardzo szybko dochodzę i mam szybko wytrysk. Gdy dziewczyna robi mi "loda" zazwyczaj trwa to 2-4 minuty i dłużej nie mogę się powstrzymać.

Przy seksie jesy chyba jeszcze gorzej. Gdy dochodzi do zbliżenia to trwa ono zazwyczaj 1-3 minuty i po sprawie.

Ktoś potrafi mój problem wyjaśnić? Źle się czuję z tym, że nie mogę jej dać tego co oczekuje.

Odnośnik do komentarza

Cześć,

Ile potrzebujesz czasu do kolejnego zbliżenia? i kolejny raz jest lepiej?

Problem może wynikać z nastawienia partnerki albo twojego.

Na początek kup gumowa opaskę na penisa i jądra, grubą i mocną by dobrze ściskała jądra to zawsze masz lepszą kontrole nad wytryskiem i w trakcie seksu jak już zbliża się wytrysk to wychodzisz wtedy, i robisz minetkę i palcami jej dobrze i ponownie wchodzisz i raz szybko a raz wolno i wychodzisz itd.

Podobnie z lodem panna niech przerywa na twój znak robienie loda i na kolejny znak niech go powoli zacznie brać ponownie.

I partnerkę możesz doprowadzić do orgazmu językiem i palcami, wtedy będzie miała ochotę na jeszcze. Druga opcja to po prostu wspomaganie się środkami na przedł;użenie wytrysku Może byc to prezerwatywa durex performa ale również i seria Orgasm control daje dobre efekty, są to na przykląd chusteczki czy spray, które mogą znacznie przedlużyć wytrysk.

Odnośnik do komentarza

Do kolejnego zbliżenia jakoś po 20 minutach jestem gotowy, wtedy trwać to może dłużej, gdy robi mi loda to zdarza się tak, że wytrzymuje gdzieś do 20-30 minut.

Partnerka jest zawsze wyluzowana, gdy dochodzi do zbliżenia, zrelaksowana, gorzej u mnie jest czasami, to ja wyglądam na bardziej zdenerwowanego zbliżeniem, choć ostatnio podchodziłem na dużym luzie, a i tak za długo to nie trwało.

Ona nie jest za bardzo pocieszona tym, że jest mnie łatwo doprowadzić do wytrysku, chciałaby żeby seks trwał dłużej, a także przy robieniu loda żeby trwało to dłużej. O tych chusteczkach nie słyszałem. Dostanę gdzieś w sklepie?

Odnośnik do komentarza

To mam tak samo z moim. Ostatnio juz w ogole mnie zaskoczyl. Doslownie byl we mnie 15 sekund albo mniej i  doszedl. Ja szok, bo nawet go dobrze nie poczulam.. 

Tylko ze moj ma 30 lat i tez jestesmy rok razem. Teraz jeszcze robimy to rzadziej, bo moze ze 3 razy w tygodniu. Wczesniej po 5-10 razy za dnia i w nocy ze 3. Za kazdym razem dochodzil a ja nie mialam nic z tego i on wgl nie starał sie mnie zaspokoić. Gdy zwróciłam uwage, chcial mnie zaspokoic oralnym i palcowka ale mnie to nie kreci. Lubie jak facet jest we mnie dluzej. Ofc gra wstepna tez jest wazna ale od oralu czy palcówki nie dojde. Meczy mnie to, mysle o kochanku... 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...