Skocz do zawartości
Forum

kręci mnie Anna Maria z Lewicy


Gość Xawery

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, Gość X88 napisał:

A ja wolę czarzastego. Jest taki samczy, władczy i zaborczy. Jest przystojny jak jakaś Skłodowska.  Mógłby grać Kubę Rozpruwacza bez charakteryzacji. 

Czarzasty to chyba kochanek pani Żukowskiej więc skojarzenia jak najbardziej bliskie

Odnośnik do komentarza

Ja myślę,  że gdyby on zobaczył panią Annę Marię Żukowską na golasa to by mu natychmiast zaparował okular i fiutem to by trafił...ale w szafkę nocną.

A pani A.M.Ż. ma ciekawe oczy. Ciemne jak węgiel a błyszczące niczym garś brylantów rzucona w promień słońca. To jedyna interesująca istota wśród tych komunistów, postkomunistów, lewaków czy sierot po Jaruzelu.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Gość Detox napisał:

A pani A.M.Ż. ma ciekawe oczy. Ciemne jak węgiel a błyszczące niczym garś brylantów rzucona w promień słońca. To jedyna interesująca istota wśród tych komunistów, postkomunistów, lewaków czy sierot po Jaruzelu.

Piękny opis. Mi osobiście ona zawsze wydawała się bardzo śliczna choć w taki nieoczywisty sposób, bo nie jest klasyczną kanoniczną pięknością. 

No ale ten czar pryska gdy tylko zacznie głosić te swoje mądrości niestety. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Gość XYZ napisał:

Piękny opis. Mi osobiście ona zawsze wydawała się bardzo śliczna choć w taki nieoczywisty sposób, bo nie jest klasyczną kanoniczną pięknością. 

No ale ten czar pryska gdy tylko zacznie głosić te swoje mądrości niestety. 

Pelna zgoda. Chociaż czasem, jak mi się wydaje, zachowując się naturalnie mówi składnie i sensownie demonstrując silną niezależność. Robi to z pasja i zaangażowaniem. Tacy ludzie w "cywilu" bywają bardzo ponętni. Myślę o kobietach oczywiście. 

A komuchy jak to komuchy. Utopili by Polskę w głupocie, ględzeniu i rozwydrzeniu typu kwestii z Konopielki - "chlop z chłopem, baba z babą, sodoma i gomora".

A sama pani A.M.Ż. -

" dziewczęce twoje ruchy i postać dziewczęca,

nęcą mnie twe słowa,

myśl twoja przynęca,

wiatr cię przywiał ku sercu w dożynkowym czarze,

twój czar jest niczym morze,

tonę w twoim czarze".

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...