Skocz do zawartości
Forum

Związek z kobietą z dwójką synów


Związek ze starszą kobietą z dziećmi  

  1. 1. Czy związki z kobietą starszą o 6-10 lat ( w wieku 32-42 lata) mającą dzieci są udane?

    • Tak
      0
    • Nie
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Nie szukam jasnych deklaracji tylko odczuć osób, które mają za sobą pewne doświadczenia w tej kwestii. Chętnie wysłucham obu stron. 

Kobieta jest starsza ode mnie o kilka lat - ja mam 32. Wykonuję pracę techniczną. Ona chyba pracuje w jakimś urzędzie- kiedyś pracowała w UM w mojej miejscowości (regularne godziny powrotu do domu- tak wynika z moich obecnych obserwacji). Ma dwójkę synów w wieku między 12 a 16 lat (tak mi się wydaje- ciężko mi to precyzyjnie określić). Nie zmieniła nazwiska po byłym mężu (nie wiem czy nie chce dać jej rozwodu czy to jakaś kilkuletnia separacja). Widziałem ją kiedyś  w związku z kimś innym znacznie starszym od niej, ale się skończyło. Widuję ją dosyć często, przyglądamy się sobie, ale żadne z nas nie wykonało jakiegokolwiek kroku. Ciężko mi przestać o niej myśleć. Nie mam swoich dzieci a równolatki, z którymi się spotykałem mają zupełnie odmienną wizję życia od mojej. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...