Skocz do zawartości
Forum

Życzenia urodzinowe


Gość Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Sraczka nie jest taka zła, czasem pczesciej niż byście się tego spodziewali, ale uwalnia i oczyszcza umysł, człowiek nie po defakalacji i jest świeży i skory do przemyśleń wolnych od zaburzeń, które to gazy gnilne, niestety blokują w naszej krwi obrazy które nam przeszkadzają a by zdrowo myslec?

Odnośnik do komentarza

Napisałem jej życzenia. To odpisała mi "ok dzięki". Ostatni raz w życiu coś do niej napisałem. A jak spotkam ją na ulicy to jej nie znam... Jak nie chce mieć kontaktu pomimo tego że po  zerwaniu pisała do mnie codziennie, że chce żebyśmy zostali przyjaciółmi...

 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Gość Marcin napisał:

Napisałem jej życzenia. To odpisała mi "ok dzięki". Ostatni raz w życiu coś do niej napisałem. A jak spotkam ją na ulicy to jej nie znam... Jak nie chce mieć kontaktu pomimo tego że po  zerwaniu pisała do mnie codziennie, że chce żebyśmy zostali przyjaciółmi...

 

To jest widzisz kwestia smaku. Rozumiem, że żadnej krzywdy Ci nie zrobiła. Rozstaliście się tylko. Więc już zawsze spotkawszy ją powinieneś się ukłonić. Tylko tyle. Bądź gościem z klasą.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...