Skocz do zawartości
Forum

Opony całoroczne do samochodu - co sądzicie?


Gość Manka

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka!

Chciałabym zapytać Was na co zwracacie uwagę jeśli chodzi o wybór odpowiedniego ogumienia dla swojego samochodu. Ostatnio coraz wiecej osob chwali sobie opony całoroczne ja jeszcze z takich opcji nie korzystałam wiec chętnie poznam Waszą opinię w tym temacie i jakie zalety mają takie opony oraz czy są dużo droższe. Liczę że temat się trochę rozwinie bo pewnie nie tylko ja się nad tym zastanawiam. A chcę żeby moja skoda sie zimą nie ślizgała na drodze :)

Odnośnik do komentarza

Akurat jeżeli chodzi o wybór przede wszystkim dobrych opon to okazuje się, że całoroczne coraz lepiej wypadają i z resztą sam się na takie zdecydowałem. Nie trzeba ich co chwilę wymieniać, a też pomimo trudnych warunków drogowych zimą również dobrze się sprawdzają. Nawet mniejsze rozmiary bo 14 są w takim wydaniu, zajrzyj na https://wulkanista.pl/opony-caloroczne-14-cali/ jak na przykład Dębica Navigator 2, warto nad nimi się lepiej zastanowić. Jak wybierzesz to daj znać!

Odnośnik do komentarza
Gość Marzena

W sumie w kwestii opon, zdaję się na mój Serwis Ferrari Poznań. Korzystam z ich usług od kilku lat i jestem zadowolona. Z autem nic się nie dzieje. Usterki są szybko naprawiane i co najważniejsze, to mechanicy zamawiają części do mojego samochu, a także wymieniają opony. Taki układ mi odpowiada, bo ja się o nic nie muszę martwić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...