Skocz do zawartości
Forum

Warunki pracy kobiet a mężczyzn


Gość pieklomezczyzny

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pieklomezczyzny

Staystyczna kobieta pracuje przy biurku w jakimś oddziale, statyst. mężczyzna pracuje jeżdżąc dostawczakiem z gratami na budowe.
Warunki w życiu seksualnym kobiet a mężczyzn
Statystyczna kobieta ma adoratorów skłonnych zapłacić za seks, statystyczny mężczyzna musi zdobyć lub zapłacić za seks.
Warunki w prawie kobiet a meżczyzn
Za to samo przestępstwo kobieta może odniesć pochwałe w przeciwieństwie do meżczyzny, który zostanie uznany za zwyrodnialca, dotyczy to gwałtu lub tzw pedofilii, czy tez pobicia.
Warunki kobiet a mezczyzn w kulturze i rozrywce
Statystyczny męzczyzna ma płacić za kobiete, zapraszać w ciekawe miejsca, inicjować spotkania, stawiać kobiete na piedestale, klękać przed nią, kupować kwiatki, prezenty, byc białorycerzem, wołem zaprzęgowym, bankomatem i workiem treningowym. Statystyczna kobieta ma przywilej czerpania satysfakcji z bycia obiektem seksualnym, poczucie, ze sie jej wszystko należy bo jest kobietą.

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Ktoś napisał:

Jesteś pierdolnięty, nikogo nie obchodzą twoje durne dywagacje. Frajer I parówa.

Nieprawda! Mnie zaciekawiły owe przemyślenia i skomentuję je. Piekło to może przesada bo z moich obserwacji wynika, że jest sporo egzemplarzy płci męskiej korzystających całkiem lub prawie darmo z wdzięków kobiet. Niektóre kobiety też nie mają lekko. Ogólnie rzecz biorąc gdyby nie kompleksy obu płci żyło by się im lepiej. 

Odnośnik do komentarza

W jednych kwestiach gorzej mają kobiety a w innych mężczyźni. Zależy od punktu widzenia i punktu siedzenia. 

Wychowałam się w męskim towarzystwie. Mam dwóch starszych braci i kuzynów, z którymi spędzałam wakacje. W dzieciństwie zawsze uważałam, że dużo lepiej jest być chłopakiem i w pewnym sensie nie mogłam się pogodzić z tym, że urodziłam się dziewczynka. Kiedy zaczęłam dorastać i byłam już nastolatką zaczęłam widzieć duże korzyści bycia dziewczyna. Jako osoba dorosla mam mieszane odczucia. Tak źle i tak niedobrze. 

Odnośnik do komentarza

Tak naprawdę to kobieta i mężczyzna  niczym się nie różnią. Tylko "pciom". W klatkach MMA walą się jak stare waleczne chłopy. W fabrykach nie są głupsze od facetów. Zasadniczo z powodu roli matki  są wrażliwsze od mężczyzn. Bywają wredne i okrutne jak chłopy. Kobiety są bardziej praworządne od mężczyzn. Obecnie polskich  w zakładach karnych przebywa ok 74 tys. więźniów a w tym tylko ok 3 tys. kobiet. Kobiety na analogicznych stanowiskach pracy zarabiają tak jak mężczyźni. 5 lat wcześniej idą na emeryturę a żyją skubane 8 lat dłużej niż chłopy.

Nie ma równości między "pciami". Mężczyźni są niestety w sytuacji gorszej (w Europie).

Niedługo powstaną ruchy męskie i te nierówności muszą być skorelowane. 

Komunizm gnał kobiety do robót w kopalniach,  na traktorach,  w hutach, w kiblach miejskich i w fabrykach zbrojeniowych. Chłopy  bały się lecieć w kosmos to wysłali jedną sukę i jedną kobitę. Łajkę i Tierieszkową. 

Chłopy obaliły komunę to baby podniosły głowy i rozdziawiły jadaczki. Coś ktoś z tym musi zrobić do cholery.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...