Skocz do zawartości
Forum

Kara za onanizm


Gość Miranda

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wiem, że to głupie, że to zabrzmi jak bait, ale muszę to z siebie wyrzucić. Jestem po dwudziestce, onanizuję się od gimnazjum - nie jakoś często, kilka razy w miesiącu, głównie przed okresem kiedy mam większą ochotę na wiadomo co. Początkowo nie wyrzucałam sobie tego, ale w trakcie pandemii stałam się bardziej wierząca i zaczynam mieć wyrzuty sumienia. No i właśnie okres.

Od października go nie mam, tylko jakieś plamienie w listopadzie. Zaczęłam mieć myśli, że to kara od Boga za to co sobie robię. Że też dlatego nie mam jeszcze chłopaka, że nie mam z kim mieć dzieci, a bardzo chcę. Oczywiście są też inne czynniki, bo jestem bardzo nerwowa a w listopadzie przeżyłam c19, miałam zaległości na uczelni, nie miałam apetytu i schudłam kilka kilogramów i to może być powód tego braku okresu ale i tak te myśli o Bogu się pojawiają i ja już nie wiem. 

Nigdy nie miałam faceta, zawsze kończyło się na randkach potem coś się psuło. Jestem dziewicą i nie pójdę do ginekologa, bo wstyd mi że w moim wieku ja nie mam jeszcze za sobą tego doświadczenia pierwszego razu. Nie wiem co robić, powiedzcie mi czy to się unormuje, czy okres mi jeszcze wróci. I dziewczyny, powiedzcie czy też się onanizujecie, bo mam też takie myśli że tylko ja jestem taka dziwna, co nie potrafi sobie znaleźć faceta tylko musi sama... 

Odnośnik do komentarza
Gość prawiczek41

Oczywiście poważna sprawa, z tym że według mnie, każda jaka by nie była to jakiegoś 'bolca' zawsze znajdzie np. ja w celu humanitarnym, jak i widząc, że ktoś(ona) potrzebuje takiej pomocy pierwszego rzędu, to bym pomógł i nie że jestem gruby, oferma, czy trendowaty, to poprostu tak jak klątwa, że pewne osoby nie mogą doświadczyć nigdy nawet jednorazowej przygody.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość prawiczek41 napisał:

Oczywiście poważna sprawa, z tym że według mnie, każda jaka by nie była to jakiegoś 'bolca' zawsze znajdzie np. ja w celu humanitarnym, jak i widząc, że ktoś(ona) potrzebuje takiej pomocy pierwszego rzędu, to bym pomógł i nie że jestem gruby, oferma, czy trendowaty, to poprostu tak jak klątwa, że pewne osoby nie mogą doświadczyć nigdy nawet jednorazowej przygody.

Frajer I parówa 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...