Skocz do zawartości
Forum

Kocham ja


Gość Abc zdrowie forum psycholo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Abc zdrowie forum psycholo

Otwieram oczy i widzę jak nachyla się nademną, rozchyla usta i wita mnie całusem w czoło, delikatnie zachodzi poniżej i całuję w usta. 

Co dziennie od wielu lat budzi mnie, czule moja żona na dzień dobry. 

Kocham ją, chodź dawno nie zaglądała do mojego pokoju, od lat wyczekiwana utęskniona. Moja bądź tylko moja, będę czekał 

Kiedyś wróci i wejdzie do mojego życia. Jak na razie to tylko mój sen z ie spełniony sen o żonie kochance. 

Odnośnik do komentarza
Gość Smakoszinternetowy

Dziękuję ludziom, którzy mnie przewrócili. Dzięki nim poznałam tych najpiękniejszych, którzy próbowali mnie podnieść. Dziękuję tym, którzy pokazali mi smak goryczy. Dzięki temu mogę doceniać bardziej smak szczęścia. Dziękuję tym, którzy odeszli na własne życzenie. Dzięki temu mogłam zobaczyć, kto zostanie naprawdę. Dziękuję tym, którzy próbowali podstawić mi nogę. Dzięki temu mój sukces smakował jeszcze lepiej. Dziękuję tym, którzy pokazali mi, co to znaczy strach. Dzięki nim mam większą odwagę. I tym, którzy próbowali odebrać nadzieję. Bo pokazali, że jest nieśmiertelna.

ZA TO DZIĘKUJE I KOCHAM LUDZI CO MI POMOGLI???DUŻO ZDROWIA ŻYCZĘ WAM?POMYŚLNOŚCI, SPELNIENIA MARZEŃ. 

Odnośnik do komentarza
Gość Xyz forum Zdrowie

Gizelda to Marek Dyjak jeszcze zyje? Piosenka sprzed lat. Google wyplul, ze zyje jeszcze

Smakosz.. to takie pierdy pseudo rozwojowe, ucieli mi rękę, ach dziękuję, dopiero teraz doceniam życie i dziękuję światu, że mam drugą! 

I jeszcze cudownych świąt ?

ciepełka!

Odnośnik do komentarza

Mnie iskra wypaliła oko. Kurwa jaki jestem szczęśliwy. Nie mam widzenia przestrzennego ale to chuj wielki bo wreszcie, po 32ch latach życia cieszę się, że widzę. Kurwa jakie to moje życie piękne. Mój koń Adolf ugryzł moją kurtkę typu RAF. Ale to mnie cieszy bo wyrywając mi dziurę na plecach miał swoją przyjemność. Tęsknię za nim chociaż do stajni mam 20 metrów. Och.....

Odnośnik do komentarza
Gość Xyz forum Zdrowie

Przem guru coachingu wiara nie jest po to, by uszczęśliwiać a ślub może wręcz człowieka unieszczęśliwić. Szczegolnie nie-dorosłego, z niewłaściwą osobą lub wzięty pod presją. Także nie wciskaj nam kitu.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Gość Xyz forum Zdrowie napisał:

Przem guru coachingu wiara nie jest po to, by uszczęśliwiać a ślub może wręcz człowieka unieszczęśliwić. Szczegolnie nie-dorosłego, z niewłaściwą osobą lub wzięty pod presją. Także nie wciskaj nam kitu.

Piszesz jak niedoszła, kopnięta w dupę kochanka, która najpierw wybrzydza la bo biedny i nic nie wniesie do życia, a po latach wielka miłość bo ma samochód jest i pracowity. Spójrzmy prawdzie w oczy, nikt nikogo nie zmuszał do ślubu. 

A kochanica, która pruła się z każdym kto okazał chodź trochę uczuć, bo mu sie najzwyczajniej jebac chciało to już nie mój problem ze dała i dziewictwo straciła. Dziś wielce urazona bo wdowa i nikt nie chce. Bo kto by chciał z koniem chodzić a co dopiero wiązać się i plodzic świadomie dzieci. Ważne że Konica spełnia się tam gdzie może, a dzieci nie mają na tyle świadomości to i kit nawijać może, bo przedszkole to dobry wybór. 

Jednego nie mogę pojąć, być adoptowaną, to już jest coś co powinna by się wdzięczna za los który się uśmiechnoł, ale nie mogę zrozumieć dla czego nie niszczyć komuś szczęście bo tobie się nie udało. 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Gość Xyz forum Zdrowie napisał:

Bezoka Ach jak piękny musi być twoj oczodół. Taki czerwony i można sobie podotykać blisko mózgu mmmmmmm........

Czerwony to mam łeb chuja. Mlaskaj, mlaskaj i językiem go muskaj. Niech ci radość przyniesie.

A oczodół pełen życia. Z takich nowoczesnych polimerów o elastycznych wiązaniach międzycząsteczkowych. Trudno zobaczyć, że to wyrób fabryczny szczególnie gdy mruże oczy.

Więc nie podniecaj się baranie nadmiernie.

Odnośnik do komentarza
Gość Xyz forum Zdrowie

Bezoka a jednak podniecam sie tym, ze oczodól jest blisko mózgu.. nigdy jeszcze tak blisko palec mój nie dotykał.. ahhhhhh mmmmm i pomyśleć, że tylko cienka ścianka oczodołu i opuszek palca i mózg.. i paznokieć mmmmmmmmm

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Gość Xyz forum Zdrowie napisał:

Bezoka a jednak podniecam sie tym, ze oczodól jest blisko mózgu.. nigdy jeszcze tak blisko palec mój nie dotykał.. ahhhhhh mmmmm i pomyśleć, że tylko cienka ścianka oczodołu i opuszek palca i mózg.. i paznokieć mmmmmmmmm

Głupi jesteś ?

Pisałem wyraźnie, że oczodół jest wypełniony fabrycznym okiem made in USA wykonanym z polimerów o plastycznych wiązaniach międzycząsteczkowych. To oko jest operacyjnie połączone z żywymi tkankami ciała.

Tak więc tumanie jeden do mojego mózgu musiałbyć się przebijać przez oko. Tak samo jak u każdego innego człowieka. 

Ale powiedzmy, że byś się przebił (zanim byś to zrobił to bym ci z pewnością urwał twój pusty łeb) to natrafiłbyś na opony mózgowe a z nimi byś sobie nie poradził. Wyobraź sobie swój palec i oponę mózgową. Już się spociłeś ?

Tak więc nie pierdol synu głupot. Zwal kapucyna i zaśnij z kciukiem w ustach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...