Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Przychodnia


Gość dds

Rekomendowane odpowiedzi

Ja biorę pod uwagę kompetencje lekarzy i kompleksowość placówki. Ja taką przychodnię na szczęście mam pod nosem w Jarocinie. Znajdują się w niej lekarze rodzinni, medycyny pracy, okuliści, laryngolodzy i neurolodzy. Super, że wszystko jest w jednym miejscu, bo zyskuje się na tym ogrom czasu. Także w niej super leczą. Ekipa lekarzy jest na piątkę zdecydowanie. Jak byś chciał z niej skorzystać, to nazywa się „MEDAN – Niepubliczny zakład podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej” i mieści dokładnie przy ul. Wrocławskiej 38. A oto link do jej strony: https://www.medan-zdrowie.pl/oferta/badanie-ekg Zdecydowanie jest warta polecenia ta przychodnia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o specjalistów to nie trzymam się jednej przychodni, że bo lekarze różnych specjalności są różni. Idę tam gdzie pracuje wybrany przeze nie lekarz. A jeśli pracuje w różnych przychodniach to patrzę na rejestrację czy łatwo się dodzwonić, zapytać, zachowanie rejestrujacych. 

Odnośnik do komentarza

Jeżeli miałabym polecić wzorową przychodnię lekarską w Koszalinie to http://www.przychodnia-clinika.pl, a to ze względu na identyfikację wielu schorzeń. Mojemu ojcu wykryli mniejszy guz w obszarze jelita grubego i naprowadzili na właściwe leczenie, szybkie przede wszystkim. Nawet nie wiadomo, jak za coś takiego dziękować. Lekarze ciągle się rozwijają. To widać.

Odnośnik do komentarza

Centrum Medyczne iMed24 to nowoczesne miejsce, które łączy w sobie placówkę stacjonarną oraz zdalną. Razem z całą rodzinką korzystamy z usług iMed24. Bardzo sobie chwalimy. Panują tam komfortowe warunki i pracuje tam pomocny i życzliwy personel. Bardzo dobrzy lekarze. Polecamy.

Odnośnik do komentarza

Od dłuższego czasu korzystam z usług tej przychodni i jestem bardzo z nich zadowolona. Warto również wspomnieć o możliwości rejestracji wizyt online. Duże ułatwienie! Chcę również wyróżnić recepcjonistki, witające zawsze z uśmiechem. Serdecznie polecam.

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.06.2022 o 12:54, Gość Robert85 napisał:

Polecam w woj. małopolskim placówkę iMed24. Wykonasz tam wszystkie badania oraz masz dostęp do różnych specjalistów. Jest to nowoczesna placówka medyczna. Uczęszczam tam już od dłuższego czasu. 

Również mogę szczerze polecić. Wykonywałam tam badanie diagnostyki obrazowej. Bardzo nowoczesny sprzęt ? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Znam temat z problemem rejestracji. Kiedyś chciałam zarejestrować dziecko to dowiedziałam się że na następny dzień nie rejestrują - “proszę zadzwonić jutro rano”. Dzwonię więc następnego dnia rano i o 8:02 nie ma już miejsc (rejestracja od 8:00) Cholera człowieka bierze, zamówiłam wtedy prywatna wizytę domową. Wtedy nie było jeszcze takich przychodni jak Med24, że można online. Teraz z drobnymi sprawami radzę sobie właśnie poprzez telemedycynę.
 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...