Skocz do zawartości
Forum

Przerażajace koszmary senne


Gość Nikka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam prosiłabym o jakieś porady w sprawie męczących mnie codziennie koszmarów, żeby przynajmniej je zminimalizować. Dzisiaj w nocy miałam okropny sen, śniło mi się że szatan mnie opętał, rzucał mną po pokoju, przykryłam się kołdrą to cała kołdra zaczęła falować, a mną trzepało jak przy napadzie padaczki i czułam coś w rodzaju fizycznego bólu.. Jak się obudziłam to sprawdzałam czy rzeczywiście nie jestem opętana, miałam bardzo wysoki puls i było mi niedobrze. Boję się, że przez takie koszmary dostanę zawału albo podupadnę na zdrowiu. Dodam, że mam lęk przed samym pójściem spać, boję się utraty kontroli nad swoimi myślami i tego że jak śpię to jakby przestaję istnieć, bo nie wiem co się dzieje wokół mnie przez 8,9 godzin. A teraz jeszcze boję się tych makabrycznych snów.. Ten sen o opętaniu śnił mi się już 2 raz w ciągu jednego tygodnia. Nie wiem już co robić, iść do psychiatry po jakieś psychotropy, które stłumią koszmary senne? Choruję na nerwicę lękową i niedawno zmarła mi mama, a wcześniej straciłam przyjaciółkę. Wczoraj stresowałam się też przez zaśnięciem, bo miałam irytujący kaszel i nie wiem czy to nie wpłynęło na ten sen o opętaniu. Proszę o pomoc. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...