Skocz do zawartości
Forum

Jestem w nim dalej zauroczona


Gość Katarzyna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Katarzyna

Witam wszystkich!

Mam na imię Katarzyna i mam 24 lata. Mam problem dotyczący mężczyzny, w którym jestem zauroczona.

Wszystko zaczęło się od tego, że zapoznałam się przez internet z tym mężczyzną. Zapoznaliśmy się online podczas grania w grę multiplayer. Ważnym faktem jest to, że byłam wtedy świeżo po rozwodzie i nie planowałam być z kimś innym. Chciałam mieć kogoś tylko do rozmowy i wtedy się z nim zaprzyjaźniłam. Często ze sobą pisaliśmy i rozmawialiśmy przez Skype. Po pewnym czasie zauroczyłam się w nim, a on we mnie. Zaczął mi pisać, że chce ze mną być i planuje mieć ze mną dzieci w przyszłości i poczułam się przytłoczona. Chciałam z nim być, ale nie byłam jeszcze na to gotowa. Odmówiłam mu i wtedy nasze relacje się mocno pogorszyły. Po jakimś czasie i wielu przemyśleniach, uspokoiłam się i zdecydowałam, że chcę z nim być. Napisałam mu to, ale on odpisał mi, że nie chce być ze mną i że znalazł sobie dziewczynę. Nie powiem, ale bardzo mocno mnie to zabolało. Z ciężkim sercem zaakceptowałam to i chciałam żebyśmy przynajmniej zostali przyjaciółmi, ale on nie chce mi nawet teraz odpisać. Pisałam ostatnio z jego siostrą (mają ze sobą bardzo dobre relacje i dzielą się wszystkim ze sobą) i ona mi powiedziała, że dalej ma tę dziewczynę, ale cały czas myśli o mnie i za każdym razem jak do niego piszę to jest cały rozradowany.

Nie mam pojęcia co mam zrobić w tej sytuacji. Poczekać aż zerwie ze swoją dziewczyną? Czy może lepiej odpuścić sobie?

Dziękuję za uwagę!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...