Skocz do zawartości
Forum

Seks a ciąża


Gość m...3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,mam takie pytanie czy jest szansa zajścia w ciążę mojej dziewczyny. Uprawiałem z nią seks bez prezerwatywny, seks sam w sobie nie był instensywny, bardziej polegało to na tym ,że wsadzałem i trzymałem w niej. Przed samym stosunkiem chciało mi się pójść do toalety i oddać mocz lecz przeszliśmy do wspomnianej wyżej sytuacji. Podczas stosunku czułem chęć ale doszedłem i wnioskuję, że tym uczuciem pełnego pęcherza oraz kilka razy wyciągałem z niej ale moja wydzielina nie była widoczna ani jej nie czułem pod palcami, było lepkie ale to z pochwy mojej dziewczyny, dodam ,że okres powinna mieć za 6 dni ale mówi, że być może namieszała podczas zaznaczania w aplikacji i do końca nie wiadomo kiedy okres nastąpi, być może to jest czas około 4-10 dni.Jest szansa żeby zaszła w ciążę?

Odnośnik do komentarza

szansa na ciąże jest moim zdaniem,  rozważcie na przyszłość antykoncepcję. Ja używam testera Afrodyta, który wyznacza dni płodne i niepłodne w 5 min; w dni płodne zabezpieczam się dodatkowo mechanicznie, to najlepsza forma antykoncepcji dla mojego zdrowia, powodzenia ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...