Skocz do zawartości
Forum

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych


Gość m...n

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, będzie długo ale już nie mam siły a lekarz chyba też. Mam umówiona wizytę do innego ale na przyszly tydzień... 10.11 dostałam planowo miesiączkę która skończyła sie 13.11 natomiast 15.11 zaczęło się plamienie. Zaniepokojona umówiłam się do lekarza na wizytę, byłam na niej 18.11, lekarz na wizycie niczego nie stwierdził, tylko powiedział że najwidoczniej to przez antykoncepcje którą biorę od prawie trzech lat i przepisał mi nowe tabletki Vibin które mam zacząć po skończeniu do końca symbelli. Dzień po wizycie u lekarza zaczęłam dosyć mocno krwawić, najgorzej było 21.11 ponieważ leciały aż skrzepy dosyć duże, 22.11 konsultowałam się przez telefon z tym samym lekarzem i zalecił rozpoczęcie nowego opakowania symbelli i branie przez trzy dni dwie tabletki po czym przejście na jedną dziennie. Tak zrobiłam i krwawienie ustało z tym że wróciło plamienie, niekiedy poleci więcej ale od 25.11 to ciągłe plamienia. Co mam robić zostało mi w opakowniu jeszcze 5 tabletek symbelli. Czy mam je odstawić zrobić 7 dni przerwy i zacząć ten Vibin ?

Odnośnik do komentarza

nie wiem, z hormonami to nigdy nic nie wiadomo, dlatego ja używam testera Afrodyta, który wyznacza dni płodne i niepłodne w 5 min; w dni płodne zabezpieczam się dodatkowo mechanicznie, to najlepsza forma antykoncepcji dla mojego zdrowia, powodzenia ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...