Skocz do zawartości
Forum

Brak krwawienia


Gość Jolka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, biorę Vixpo od marca, wcześniej Vibin Mini. Przy Vibinie miałam pod koniec przyjmowania plamienia śródcykliczne, dlatego lekarz zmienił na Vixpo. Przy pierwszym blistrze krwawienie nie wystąpiło, dopiero przy drugim. Dostałam krwawienie z odstawienia w kwietniu, maju, czerwcu, wrześniu (w lipcu i sierpniu nie robiłam przerwy), październik - nie robiłam przerwy, listopad - tu zrobiłam błąd - zapomniałam ostatniej tabletki z blistra aktywnej i wzięłam ją dopiero na następny dzień (czytałam, że w takim wypadku może krwawienie z odstawienia nie wystąpić) i teraz mamy grudzień - tabletki brałam regularnie ale nie ma krwawienia. Ciąży nie ma, testy negatywne. Co się wydarzyło, czy to normalne? Może tak być, że czasem krwawienie nie wystąpi? Przy Vibinie nawet jak czasem zapomniałam pigułki wziąć to przy tabletkach placebo ZAWSZE miałam krwawienie z odstawienia. Mogę jeszcze jeden cykl przeczekać i sprawdzić czy w styczniu to krwawienie wystąpi czy raczej zapisywać się już do lekarza? 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...