Skocz do zawartości
Forum

Dobra kancelaria prawna Gdańsk


Gość sylwia6

Rekomendowane odpowiedzi

A ex będzie robił problemy czy raczej spodziewasz się, że pojdzie gładko? Warto wziąć kancelarię, która specjalizuje się w  rozwodach tak badzie najbezpieczniej. Ja mam za sobą ciężki rozwód z orzeczeniem o winie męża, do tego podział wspólnego majątku, alimenty na dzieci i podział opieki... przewalone, ale jak przez to przebrniesz będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza

Na początku się rozeznaj wśród znajomych, ja tak robiłam i dzięki temu podjęłam współpracę z dobrym mecenasem, pomógł mi i chyba do konca zycia będę wdzięczna za to wsparcie, także psychiczne. Jak rozwód jest za poropozumieniem stron to bułka z masłem, ale jak jedna strona nie ustępuje i jest złośliwa to jest już potrzebny naprawdę dobry prawnik. Sprawdź Mindykowskiego, on prowadzi kancelarię w Gdańsku, 15 lat doświadczenia także wie co robi.

Odnośnik do komentarza

Bierzcie z polecenia, inaczej można się rozczarować. Jak nie macie nikogo kto doradzi to szukać opinii w sieci polecam. U mnie rozwód był traumatyczny przyjamniej dla mnie, dlatego pomoc dobrego specjalisty jest konieczna w takich sytuacjach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...