Skocz do zawartości
Forum

Ideologia pedofilia niszczy zdrowie psychiczne mężczyzn


Gość pieklomezczyzny

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pieklomezczyzny


i co za tym idzie zdrowie fizyczne. Ideologia pedofilia głosząca, że doszło do zbrodni i gwałtu, jeśli doszło do seksu miedzy kimś starszym i gdy jest to mężczyzna, a kimś młodszym niż ustalony wiek. Bo mężczyźni gdy są starsi mają seksualność spolaryzowaną na młode kobiety lub dziewczyny, (gdy są młodsi mają seksualność spolaryzowaną na dojrzałe kobiety), przez to mężczyzna, który ma pragnienie seksualne np. 17 letniej dziewczyny, jest poddany stresowi, że może uchodzić za tzw. pedofila, mieć przez to problemy z odbyciem satysfakcjonującego seksu, czy wstydzić sie swoiej seksualności, która zarazem jest czarką podstawy człowieka, czyli stanowi fundament zdrowia człowieka i stoi w szeregu z podstawowymi potrzebami człowieka.

Odnośnik do komentarza
Gość pieklomezczyzny
24 minuty temu, Gość Beata napisał:

Jesteś popierdolonym kretynem. Idź zerżnij kozę frajerze. 

To w takim razie twój umysł, nigdy nie przekroczył jeszcze pewnego zalążku umysłowego(lub telewizyjnego).

C.d.Sprawa jest na tyle poważna, że jest to jeden z wielu elementów dyskryminacji mężczyzn i teraz można przytoczyć kolejny, że mężczyźni w relacjach płciowych są zwykle wykorzystywani przez kobiety lub dziewczyny. Kolejna bolesna rzecz to taka, że chłopcy są pomijani jako partnerzy seksualni z powodu ich instrumentalnego traktowania przez system i płeć kobiecą. Powyższy tekst dowodzi, że jeśli już tak bardzo system sie skupia na karaniu za krzywdy seksualne, to powinien skupić sie na dokuczliwościach wobec seksualności mężczyzn.

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.11.2021 o 10:11, Gość pieklomezczyzny napisał:

jeśli już tak bardzo system sie skupia na karaniu za krzywdy seksualne, to powinien skupić sie na dokuczliwościach wobec seksualności mężczyzn.

Oni rozumieją jedynie, że traume może mieć i ofiarą być tylko kobieta lub dziewczyna, a mężczyzna może być jedynie zwyrodnialcem i nie ma możlilwości żeby był zraniony, bo jest silniejszy i nie wrażliwy.

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Gość X44 napisał:

Och ty skurwysynu. Wróżę ci, że trafisz w końcu do pierdla a już tam ludzie z długimi nie tylko wyrokami będą pierdolić cię jak najgorszego zboczeńca świata.

co to za treść i o co ci chodzi?

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Gość cziczi napisał:

co to za treść i o co ci chodzi?

Treść adekwatna do tematu a język, no cóż, jedyny jakim skrótowo można wyrazić pogardę dla pedofila i pedofili. Mogłem napisać tak: wielką przykrość sprawił mi tekst jaki Pan był łaskawy popełnić na tych stronach. Boli mnie i szokuje afirmacja pedofili w jakiejkolwiek konfiguracji z filozofią człowieka jako istoty rozumnej............

Ale ja wolałem j.w.

Odnośnik do komentarza
Gość istotarozumna
44 minuty temu, Gość X77 napisał:

Treść adekwatna do tematu a język, no cóż, jedyny jakim skrótowo można wyrazić pogardę dla pedofila i pedofili. Mogłem napisać tak: wielką przykrość sprawił mi tekst jaki Pan był łaskawy popełnić na tych stronach. Boli mnie i szokuje afirmacja pedofili w jakiejkolwiek konfiguracji z filozofią człowieka jako istoty rozumnej............

Ale ja wolałem j.w.

Wyjdz stąd

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...