Skocz do zawartości
Forum

Czy od palcówki można zajść w ciążę?


Gość kar123456

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Na samym początku wspomnę że mam 16 lat i nigdy nie współżyłam ,ale z moim chłopakiem uprawiamy petting.Wczoraj była sytuacja przez którą mam spore obawy że mogłabym zajść w ciążę.Mój chłopak doszedł w majtki i od razu po tym zrobił mi palcówkę.Nie jestem pewna czy przed dotykaniem mnie ,nie dotknął siebie.Jeśli dotknąłby swojego członka,który był w wówczas w spermie i odrazu zrobił mi tą samą ręką palcówkę,czy jest szansa na to abym zaszła w ciążę ? Dodam że mam teraz dni płodne.Bardzo się stresuję tym.

Odnośnik do komentarza

Pytanie powinnaś zadać chłopakowi czy on dotknął ręką czlonka lub raczej czy zanurzył rękę w swoich slipach i zmoczył ją w spermue, bo jak doszedł to powinien się ogarnać i umyć rece majtki i pisiorka, a jak się nie ogarnał to Ty też jesteś od tego żeby takich rzeczy pilnować. Obydwoje powinniscie o takich rzeczach mysleć, bo konsekwencje bedziecie mieć też obydwoje, a Ty nawet wieksze. Rozumiem wstyd, niepewność i nowe doznania ale przede wszystkim trzeba trzeźwo myśleć, bo tu nie ma miejsca na pomyłki, mi wielokrotnie się zdarzyło,  że pękła guma i jak masz plodne to co wtedy? Panika?. Odpowiadając na Twoje pytanie z tego, ze on dotknął ręką czlonka masz naprawdę nikłe szanse na ciaże, musiałby wprowadzić Ci sperme głęboko, oczywiście jest zawsze jakiaś mizerna szansa. Super flora w pochwie dka plemników na przeżycie itp. ale nue liczylbym na to. Podsumowując. 16 lat sex tylko w dniach bezpłodnych przed okresem wg kalendarzyka dni bezplodnych i tylko z prezerwatywą. W trakcie dni płodnych pochwa jest tak mokra, że chlopak bez doświadczenia może się nawet nie zorientować, że guma się ześlizgnie i wtedy alternatywą zabezpieczenia jest własnie kalendarzyk dni bezpłodnych. Niestresuj sie ale następnym razem to palcówka najpierw i będzie bez stresu. Nie obraź się ale trzeba myśleć zanim się pójdzie do łóżka, a nie dopiero na forum przyjemność jest fajna ale konsekwencje mogą być trudne. Pisze to jako dorosły mężczyzna, ktory swój pierwszy raz miał w wieku 21 lat :). Jak potrzebujesz jeszcze porady to się odezwij mogę Ci coś podpowiedzieć lub doradzić jak tylko będę znał odpowiedz. Zawsze mozesz zrobic test ale generalnie po tym jak powinnaś dostać okres.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...