Skocz do zawartości
Forum

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych


Gość m...4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w tym miesiącu zaczęłam brać moje pierwsze w życiu tabletki antykoncepcyjne madinette. Problem wygląda tak iż jestem po porodzie 2 miesiące,pierwsze krwawienie po porodzie dostałam 9 listopada wtedy też wzięłam pierwsza tabletkę. Dwa dni później zasnęłam i wzięłam tabletkę o 24 a na następne dni brałam już koło 10 rano zmieniając godzinę brałam je w miarę regularnie,lecz niestety nie wzięłam jednej spóźnionej i drugiej planowanej tylko jedna i teraz jestem tka jakby dzień do tyłu z tabletkami(tak że biorę tabletkę na środę we wtorek) ,krwawienie na początku było ciemnoczerwone,ale potem krew zrobiła się bardziej żywą a teraz występuje brązowe plamienie (taki bardziej śluz) z domieszkami krwi,"okres"już 2 tygodnie trwa. Dzisiaj niestety jestem na wyjeździe i zapomniałam tabletek ,co w takiej sytuacji zrobić ? Czy przestać brać tabletki i zacząć nowy blister ? Dodam jeszcze że kochałam się kilka razy z partnerem w tym 2 razy bez prezerwatywy. Proszę uprzejmie o poradę

Odnośnik do komentarza

Warto zastanowić się nad zmianą metody antykoncepcji. Ja od jakiegoś czasu stosuję metodę objawowo-termiczną i jestem naprawdę zadowolona. Używam komputera cyklu Cyclotest MyWay. Mierzysz rano po obudzeniu się , przed wstaniem z łóżka temperaturę najlepiej pod językiem, zapisujesz też dane dot. śluzu, leków, wagi itp. Tworzą się wykresy cyklu, wiesz kiedy następuje owulacja i wówczas decydujesz czy zabezpieczacie się mechanicznie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...