Skocz do zawartości
Forum

Czy boicie się uchodźców?


Gość marzena23

Rekomendowane odpowiedzi

Co sadzicie o uchodźcach na granicy, czy boicie się, że mogą zostać u nas w Polsce, czy jesteście pozytywnie nastawieni na przyjęcie tych ludzi?  W mojej pracy wszyscy żałują tych ludzi, że zostali skrzywdzeni, wykorzystani itp, ja natomiast czuję niepewność w związku z nimi.

Odnośnik do komentarza

Pewno, że ich nie chcemy. To nie są uchodźcy tylko migranci. Łażą za otrzymywaniem kasy nie pracując. Pasożyty społeczne. Zamiast grzebienia noszą noże sprężynowe. Spadówa. Sami przyleżli na polską granicę i sami niech stąd spierdalają. To nieroby i terroryści.

Oczywiście, że jako ludzi jest mi ich żal. Tylko tyle.

Odnośnik do komentarza

Mnie ich żal, zostali oszukani, w zimnie i głodzie cierpia na granicy, bo Polacy nie chca im pomoc, przyjąc ich na chwilę, by dać im schronienie, by mogli dalej podrózować w kierunku Niemiec. Nie powinniśmy ich blokować, a pozwolić im przejść do Niemiec przez nasz kraj, nakarmić, dać dach nad głowa na czas pobytu u nas. Niczego złego nam nie zrobią, oni sa agresywni z desperacji, nie boję się ich zupełnie, nie sa zagrożeniem

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, Gość marek napisał:

Mnie ich żal, zostali oszukani, w zimnie i głodzie cierpia na granicy, bo Polacy nie chca im pomoc, przyjąc ich na chwilę, by dać im schronienie, by mogli dalej podrózować w kierunku Niemiec. Nie powinniśmy ich blokować, a pozwolić im przejść do Niemiec przez nasz kraj, nakarmić, dać dach nad głowa na czas pobytu u nas. Niczego złego nam nie zrobią, oni sa agresywni z desperacji, nie boję się ich zupełnie, nie sa zagrożeniem

Najlepszym tego przykładem jest to jak migrant lał po łbie swoją matkę, a córeczkę kopał po tułowiu w szpitalu w Piszu. Polscy lekarze byli w szoku i wezwali gliny. 

Dzisiaj napierdalają kamieniami naszych żołnierzy na granicy.

Nie pisz więc imbecylu głupot o migrantach jako churubinkach i żeby koniecznie polskie kobiety częstowały ich zalewajką ze skwarkami.

Zanim coś głupiego napiszesz gościu marku to wcześniej zwal gruchę i zeżryj to co wydalisz.

Ty pierdolony durniu.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Krzysiek prawiczek 29 lat napisał:

Nie boje się uchodźców bardziej niż naszych rodzimych Januszów z wąsem.

Co jadłeś na kolację ? Czyż nie kawał tłustej wieprzowiny z musztardą ? A tam biedni migranci z kamieniami w rękach. Zanieś im kutasie na granicę. Nie żryj sam. Ty gruba świnio.

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze oni nie chcą do Polski tylko do Niemiec. Oni chcą tylko jak najprędzej przejść przez Polskę do dojczów. Ani myślą zostać w Polsce.

Po drugie Polska nie może ich tak po prostu wpuścić aby przeszli bo mamy obowiązek bronić granic swoich i Unii Europejskiej, tym bardziej jak teraz gdy Niemcy już sobie ich nie życzą.

 Niemcy i tak przyjęły wcześniej całe masy uchodźców. Może wystarczy. Też nie mogą w pojedynkę całego świata ratować.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...