Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Czy przepuklina kregoslupa moze sie cofnąć samoistnie?


Gość Rex123

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj.

Może ale nie wszyscy dają temu szansą. Raczej z niewiedzy mogą jeszcze bardziej zmuszać ją do tego aby się nasilała. Pisania jest dużo i zapowiem dla wszystkich. Bez trzymania tzw,,pionu zdrowotnego" wszystko się rozpadnie. mam na myśli wagę, odżywianie, rozciągnięcie i elastyczność, siłę statyczną i dynamiczną mięśni, ogólną sprawność reakcyjna. Dużo tego ale trzeba to zrobić aby dalej tego nie pobudzać a dać czas na wygojenie się. Warte do zauważenia są pasy. Sam stosuje. jak będziesz chciał wiedzieć to daj znać.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, DRMaciej napisał:

Witaj.

Może ale nie wszyscy dają temu szansą. Raczej z niewiedzy mogą jeszcze bardziej zmuszać ją do tego aby się nasilała. Pisania jest dużo i zapowiem dla wszystkich. Bez trzymania tzw,,pionu zdrowotnego" wszystko się rozpadnie. mam na myśli wagę, odżywianie, rozciągnięcie i elastyczność, siłę statyczną i dynamiczną mięśni, ogólną sprawność reakcyjna. Dużo tego ale trzeba to zrobić aby dalej tego nie pobudzać a dać czas na wygojenie się. Warte do zauważenia są pasy. Sam stosuje. jak będziesz chciał wiedzieć to daj znać.

Dzieki za wypowiedz. Czy jesli boli to nie warto stosowac cwiczen?

Odnośnik do komentarza

Ja tez mam przepukline zdiagnozowana kilka lat temu, raz boli raz nie boli. Ona sie nie cofnie sama ale mozna zlagodzic objawy - plywanie, regularne cwiczenia (nawet gdy boli odksztalcanie sie odciaza kregoslup i przynosi ulge. Jedyny problem to motywacja do codziennych cwiczen :/ pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...