Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Powiększone węzły chłonne


Gość Iwona+×÷

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Iwona+×÷

Witam. Mam taki problem. Dwa tyg temu sama rozjaśniałam włosy po czym położyłam na to farbę( również  jasną) w celu stonowania koloru. Tydzień po zabiegu wyczułam na głowie zgrubienia w kilku miejscach. Głowąa bolała mnie przy dotyku, piekła, kłuła i szczypała. Następnego dnia obudziłam się z kręczem szyi. Poszłam do lekarza, który stwierdził powiększony migdał i dał mi antybiotyk Augmentin i lek przeciwzapalny Olfen duo. Po dwóch dniach antybiotykoterapii obudziłam się z powiększonym węzłem chłonnym szyi i potylicy. Skóra na glowie dalej piekła i bolała  poszłam więc znowu do lekarza  tym  razem  innego. Usłyszałam, że antybiotyk był niepotrzebny, bo gardło Ok, a na skórę głowy Panthenol. Skóra nadal mnie boli  zmian w postaci choćby wyprysków czy ropieni nie ma, węzeł chłonny wielki jak mandarynka i żadnej diagnozy. Nie wiem, co to za przypadłość, czy to od rozjaśniania, do jakiego lekarza udać się po pomóc, bo lekarze  rodzinni tylko rozłożyli ręce i kazali obserwować. Czy ktoś miał coś podobnego? Bo nie wiem Co robić? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...