Skocz do zawartości
Forum

Ania


Gość Zycie po smierci

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zycie po smierci

Hej,dwa lata temu zmarl mój wujek.Dlugo chorowal,mial tylko 51 lat.Byl drugim mężem mojej cioci.Pierwszy tez nie żyje,zginal w wypadku.I teraz sie zastanawiam,czy jesli istnieje zycie po smierci,to czy ciocia bedzie tam zyla z dwoma mężami?Ona jest religijna i miala dwa sluby koscielne...Poza tym rodzina I znajomi namawiaja ja na kolejny związek,bo ciocia jest bardzo samotna I smutna.Poza tym to bardzo fajna babka,wiec prawdopodobne jest ze jeszcze kiedys wyjdzie za mąż.Ona póki co to nie chce sie znow z kims wiązać,bo boi sie,ze jakas klątwa nad nia wisi bo pochowala 2 męzow...Ale jesli znow wyjdzie za mąż to z którym męzem bedzie po smierci,skoro przysiege w kosciele skladala z każdym?Przepraszam jesli to glupie pytanie, ale ostatnio stracilam kogos bliskiego I duzo mysle o zyciu po zyciu...

Odnośnik do komentarza

Najgorsze, że ciocia będzie musiała na tamtym świecie gotować dla wszystkich mężów i kochanków. Będzie prała im gacie i sprzątała po każdym. A  oni mogą chodzić do fabryki na różne zmiany. Będzie też musiała uprawiać z nimi sex. Nie zazdroszczę cioci.

Konkludując, pierdolić takie życie po życiu. 

Chyba, że w swoich rozmyślaniach wprowadzisz element ducha. Jakąś formę ciała astralnego w krainie wiecznej szczęśliwości. Oczywiście dla ludzi dobrych, prawych, honorowych. Którzy szanują Boga i ludzi.

Bo ci różni degeneraci.....Jak każdy człowiek wie na polwyspie kolskim Ruscy wywiercili otwór w ziemi. Ma ponad 12, 5 kilometra głębokością. Wierciliby dalej ale dowiercili się do  jakiejś pustki. Specjalne mikrofony nagrały dżwieki stamtąd dochodzące. Ostatnio demonstrowała je BBC.

Słyszałem. Niech to chuj strzeli. 

Przerażenie.

Niech się boją mordercy, pedofile, degeneraci, oszuści i zboczeńcy.

A ciocia ?  No chuj wie co z ciocią.

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Zycie po smierci napisał:

 jesli znow wyjdzie za mąż to z którym męzem bedzie po smierci,skoro przysiege w kosciele skladala z każdym?Przepraszam jesli to glupie pytanie, ale ostatnio stracilam kogos bliskiego I duzo mysle o zyciu po zyciu...

Sorry, ale ile Ty masz lat, że bierzesz wszystko dosłownie? 

Przecież to są wszystko symbole. Myśl o tym co tu na ziemi, bo co dalej nigdy się nie dowiemy, to jest tylko wiara, każdy może wierzyć w co chce, i to trzeba wierzyć albo nie, a nie rozkminiać. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...