Skocz do zawartości
Forum

Czy moj facet jest w stanie mi zrobic krzywde?


Gość Kinga sm

Rekomendowane odpowiedzi

Jest agresywny w stosunku do innych. Co do mnie to raczej nie, smieje sie z tego ze na niego krzycze, sam nie krzyczy, ale oszukuje i podczas klotni sie wycofuje, nie chce rozmawiac o problemach 

Ostatnio jednak mnie lekko pchnal zebym sie odsunela bo chcial wyjsc z pokoju kiedy sie klocilismy i mimo ze nie placi za czynsz, ani umowy nie ma na mieszkanie tylko ja mam, to uparl sie ze zostaje u mnie, ze zadzwoni na policje jesli go wyrzuce - no debil. Jeszcze mnie szantazowal ze ujawni jakies info na moj temat i seks tasmy nasze.Na drugi dzien dowiedzial sie o tym landlord, i oczywiście ja mam prawo decydowac co i jak bo to moj pokoj, ale wzglednie pogodzilismy sie, mieszkamy razem jeszcze chwile, poki czegos nie znajde. Mam nadzieje ze nie pojedzie za mna  bo gdy kiedys chcialam odejsc to juz planowal sie przeniesc w moje strony. Ale dzis to sie przerazilam. Otworzylam jakies wiadomosci a tam o morderstwie mlodej dziewczyny przez chłopaka i mowie mu o tym, a on na to... I bardzo dobrze, jak mu zrobila nadzieje, obiecywala zlote gry i zdradzila, to sie nalezalo, to nie jest fair. 

Wczesniej mowil : jaka by dziewczyna nie byla to nie dotknąłbym, nie skrzywdzil a teraz co... 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...