Skocz do zawartości
Forum

Dziwna sytuacja


Gość Sebastian

Rekomendowane odpowiedzi

Po wyjściu z pracy spotkałem swoją byłą. Odpowiedziałem jej cześć i chciałem iść dalej do samochodu ale zaczęła się wypytywać co słychać i takie tam... Nie wiem po co to zrobiła... Wystarczyło tylko cześć- cześć i tyle skoro jakiś miesiąc temu chciałem zaprosić ją do kina to odpisała mi, że ona nie widzi sensu żebyśmy nie spotykali... A po robocie to nagle rozmawiać jej się chce, że nawet nie można iść spokojnie do samochodu i jechać do domu...

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, MEri445 napisał:

Możliwe, że jej się odmieniło. Czasem jest tak, że krótko po zerwaniu byłe nie chcą wracać do relacji, przeważa złość na byłego partnera, smutek albo obojętność, a dopiero po kilku miesiącach emocje opadają i zaczynają tęsknić

Bardziej krótko po zerwaniu to twoja była zajmowała się nowym chłopakiem dla którego ciebie rzuciła. 

Dopiero później czas minął, tamten z którym cię zdradzała jednak nie został na dłużej więc z tego smutku to jej się aż sie zachciało z tobą znowu porozmawiać. Jakieś jeszcze pytania ?

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Gość Gosc napisał:

Bardziej krótko po zerwaniu to twoja była zajmowała się nowym chłopakiem dla którego ciebie rzuciła. 

Dopiero później czas minął, tamten z którym cię zdradzała jednak nie został na dłużej więc z tego smutku to jej się aż sie zachciało z tobą znowu porozmawiać. Jakieś jeszcze pytania ?

No przykro mi, że Ciebie taka sytuacja spotkała, ale nie oznacza to, że wszystkie kobiety takie są. Ja tylko mówię, jak czasem u nas działają emocje po zerwaniu, jest to jak najbardziej wytłumaczalne, że potrafimy zacząć tęsknić za byłym, mimo że związek się walił. No chyba, że był mega toksyczny, wtedy może mniej. Nie znam sytuacji autora tematu ani jego byłej, więc racji mieć nie muszę, ale Ty trochę generalizujesz

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.11.2021 o 15:47, Gość Gosc napisał:

Bardziej krótko po zerwaniu to twoja była zajmowała się nowym chłopakiem dla którego ciebie rzuciła. 

Dopiero później czas minął, tamten z którym cię zdradzała jednak nie został na dłużej więc z tego smutku to jej się aż sie zachciało z tobą znowu porozmawiać. Jakieś jeszcze pytania ?

Jeszcze mam pytanie. Dlaczego robisz z siebie takiego debila?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...