Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Ból palca


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na początku lipca u mojego chłopaka zdiagnozowali zakrzepicę. Zaczął leczenie, przepisano mu zastrzyki, był pod obserwacja chirurga i lekarza rodzinnego, od 1,5 miesiąca może nawet od 2 zaczął skarżyć się na ból dużego palca w lewej nodze, zgłaszał to zarówno chirurgom jak i lekarzowi rodzinnemu, w końcu poszedł prywatnie do lekarza okazało się, ze to wyrastający paznokci a pod paznokciem zaczęło się ropieć. Ropa wychodziła udał się do kliniki leczenia stóp, która się tym zajmuje stwierdziła pani ze to początek martwicy, przepisała opatrunki,  paznokcia obcięła, wyczyściła i założyła klamrę. Poleciała również bardzo dobrego chirurga, który jest specjalista w takich sprawach, mój chłopak poszedł do niego zrobił mu nowy opatrunek i kazał przyjść za tydzień na wizytę i kupić sobie opatrunki i zakładać w domu, dostał również antybiotyk, rana się poprawia ale ciagle się skarży na silne pieczenie palca, albo szczypanie zazwyczaj ból przychodzi gdy się już położy do łóżka, żadne środki przeciwbólowe nie pomagają, są noce, ze budzi się co godzinę a są noce, ze prawie wgl nie śpi. Co mamy robić z tym bólem ???? Pomocy !! 

726CCC3E-0E1D-42A7-BDB8-9662C0E1D77A.jpeg

Odnośnik do komentarza

Ja tam zawsze radzę badanie USG - jest ból, trzeba znaleźć przyczynę. Na takie rzeczy wcale nie trzeba czekać wieczności. Zobacz - https://multimed.pl/cennik/cennik-usg/ W Multimedzie takie tematy załatwia się naprawdę ekspresowo, bez problemów i komplikacji. Znam ten temat i wiem, czego się można spodziewać. Tutaj załatwili mi wizytę w kilka dni, od razu poszły konsultacji, całość załatwiona naprawdę ekspresowo. Na tym nam zależało, od razu spojrzał na to specjalista, badanie wykazało przyczynę problemów. Natomiast zwlekanie niczego dobrego by nie dało - radzę ogarniać takie rzeczy jak najszybciej. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...