Skocz do zawartości
Forum

Mojemu facetowi podobają się inne, czuje to


Gość Szkoda

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałam że jest we mnie zapatrzony. Wszyscy mówili jacy wy szczęśliwi, on na pewno cie nie zdradza. 100% czasu chciał spędzać ze mną itd. Co prawda nigdy specjalnie mnie nie doceniał,żadnych prezentów prócz kwiatów na 3 spotkanie, i taniego prezentu na urodziny 2 dni po nich, naprawdę w ciągu roku związku tylko na początku powiedział mi może ze 3 razy że jestem śliczna, raz czy dwa powiedział że fajnie na mnie sukienka leży, że ładnie wyglądam i w łóżku raz - przy tobie zawsze dojdę 

I tylko tyle. Chwalił się ze byłej kupował prezenty że mu tak zależało że zrezygnował z pewnych nawyków, a jak ja mówię że chce by coś zmienił to "czepiam się, truje". Od jakiegoś czasu już nie dochodzi za każdym razem, zwraca uwagę na inne, ze ta czy tamta ładna, ta ma takie paznokcie, tamta włosy, potrafi się zagapić ze nie słyszy co do niego mówię, albo myli imiona , później okazuje się że kogoś o tym imieniu poznał, więc pewnie myśli o niej, w czasie sexu też myśli o różnych rzeczach tylko nie o tym a jak ostatnio chciałam sama z nim to mowi ja i tak teraz nie dojdę, może wieczorem? Uparłam się ze chce dojść, to on tak spojrzał i mowi"skarbus jaki spragniony sexu"pff.. Mam żal bo oddałam mu dziewictwo, zawsze myślałam że znajdę wielka miłość za to jak się prowadzę a dostałam okruchy, myślałam że bedzie lepiej a jest gorzej, na darmo się łudziłam. Jeszcze na początku mi przytakiwał, jak we wszystkim, żebym była szczęśliwa wg jego słów więc i tak myślałam, że może tak nie myśleć dlatego olewałam no i często mówił : Ty jesteś ładniejsza i dawał buziaka, obojętnie reagował na kobiety a teraz sam od siebie mówi że ta jaka ładna czy coś, mi się robi przykro i wtedy przestaje ale co z tego, jak o tym myślę że nie jestem nr 1 to nie jestem podniecona ani tym bardziej rozkochana w nim - zaczynam zwracać uwagę na innych facetów i myślę o zemscie żeby zacząć się z kimś umawiać, przynosić prezenty do domu, kwiaty, ostatecznie przespac się na jego oczach z innym. 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli masz siłę to po prostu o siebie zadbaj. Doprowadź sylwetkę do idealnego wyglądu, włosy natłuść, pokoloryzuj. Zrób paznokcie. Zadbaj o twarz, dłonie, stopy, zrób sobie małe mięśnie na brzuchu - takie kobiece. Zakładaj kobiece i modne ubrania. Sprawdzone od co najmniej 5 lat zestawy i przez co najmniej kilka następnych 5 lat to - jeansy obcisłe rurki + koszulka zwykła bez napisów najlepiej czarna lub biała - podkreślająca biust. 

 

- Twarz. gładka skóra, delikatny makijaż. Myj regularnie zeby.

- Zapach. subtelne perfumy, włosy pachnące odzywką.

- ciało. zawsze wydepilowane. Jesli po goleniu masz krosty to wyrywaj włosy woskiem i rób peeling. Usun włosy pomiędzy pośladkami i ogólnie wszyztkie w bikini. 

- włosy. Włosy zawsze natłuszczone, odżywione, a jak tłuste to związane i perfumy na nich.

- stopy i dłonie. Ładne paznokcie, natłuszczona skóra, stopy czyste i gładkie.

 

- silna wola. Napisałam, że jeśli masz siłę, bo czasami cięzko miec siłę kiedy jest Ci przykro bo facet ogląda się za innymi lub mówi jakie to one ładne ? i czasami kobieta sie ogrania dopiero po rozstaniu, kiedy juz on przegnie. Jesli zrobisz to co na górze napisane to :

a) on przestanie oglądac się za innymi

b) nawet jeśli nie przestanie to będziesz super laską, która w mig zyska olbrzymie poczucie własnej wartości i może sobie wybrac innego mężczyznę

 

p.s. a jak nie masz siły aby to zrobić to... hmmm... nadrabiaj charakterem 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza

Ja nie przejmuje się bzdurami. Na pewno nie będę roztrząsać do końca życia że się zemściłam, wręcz poczuje satysfakcję. Już kilka razy tak zrobiłam i jakoś nie myślę o swoich ex. 

A co do mnie to raczej nic mi nie brakuje, jestem zadbana, jak z tego opisu ale jeszcze lubię sukienki i obcasy, może jedynie  kształt zębów mi się nie podoba, ale tego nie zmienię tanim kosztem.  Chociaż są znacznie brzydsze ode mnie i też mają adoratorow więc no..  On to też, zawsze gdzie by nie poszedł to się kręci koło kobiet. Coś się stanie to prosi o pomoc np kobietę nie faceta, na fajkę pójdzie z kobietą, teraz ma szkolenie i na sali sami faceci i jedna kobieta i oczywiście musiał obok niej usiąść. Nie wkurzały byście się? 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Szkoda napisał:

Już kilka razy tak zrobiłam i jakoś nie myślę o swoich ex. 

 

Oho czyli jak na razie całe życie postępujesz według toksycznego wzorca ?

Nie umiesz się dogadać z facetem, masz swoje "racje" które wiesz lepiej i to nawet od osoby która jest właścicielem tych myśli. 

Niesłychane.

Pewnie szukaj następnego, później w trakcie trwania związku z innym dawaj poprzedniemu nauczke. 

Niektórzy to jak się urodzili głupi tak też umrą głupi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...