Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego polska to musi byc zawsze taki glupi kraj co porusza tematy zupelnie nie potrzebne


Gość prawiczek41

Rekomendowane odpowiedzi

wszystkie tematy ktore są poruszane w telewizji sa calkowicie nie potrzebne, a taki wazny temat jak seks, który jest czakrą podstawy człowieka, co za tym idzie podstawą zdrowia człowieka jest zupełnie nie poruszany, mało to napiętnowany i przyrównywany do zezwierzęcenia, pytam sie jak długo ta głupota musi trwać, rozumiem że zawsze. Wszystkie te hasła które słysze w telewizji, budowanie, rodzina, dzieci i prawa kobiet są tak durne, ze sam chyba zostałem częściowo odurniony przez tą głupią telewizje, powszechne dążenia człowieka są dla mnie płytkie i służą tylko pogłebianiu zniszczenia nie tylko samych ludzi, ale i natury w której żyje, może nawet planety, a może ja zbzikowałem na punkcie seksu, bo go nigdy nie miałem? i co ci mają seks na codzień lubią sobie posłuchać o aferkach? Przecież gdyby był położony nacisk na rozwój seksualny, zamiast tego ustroju antyseksualnego jaki jest, to by mogły sie rozwinąc takie talenty wszechstronne jak ja...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...