Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego przytyłem po kreatynie ?


Gość Krzychu lat 21 smród

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzychu lat 21 smród

Po 2 miesiącach zauważyłem że urósł mi trochę brzuszek i przytyłem 4 kg. Nie obżeram się, jem dosyć mało, pilnuję kaloryczności prądu. To dlaczego kurwa przytyłem?! Ćwiczę intensywnie siłowo i aerobowo. Oprócz tego po Krecie często mam wzdęcia i śmierdząco pierdze. Nosze szare dresy i one śmierdzą mi strasznie w kroczu. Smród ten przypomina brud. Moje koszulki tez tak śmierdzą. Brzuszek mam lekko zarysowany nie jest aż taki wielki. Niewiele to widać. Z adidasów mi śmierdzi a sterydy poszły sobie na spacerek. Po skończonym treningu leje mi się pot z dupy i śmierdzą mi stopy. Razem z kreatyną przyjmuje spalacz trizer miód. To jakim cudem kurwaa przytyłem !? I dlaczego tak mi śmierdzą dresy? Jem 4-5 nie dużych posiłków i pije hektolitry wody. Mam bmi około 22 a jak moje spodnie dresowe leżą gdzieś obok mnie albo na biurku to normalnie czuje jak wylatuje z nich ten okropny smród . Z ciekawości chciałem poszukać źródła tego smrodu i zacząłem wachac swoje dresy. A przyczyną było śmierdzące krocze dresów !!!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...