Skocz do zawartości
Forum

Opinia o psychologu dla par


Gość Milena0

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym zapytać was o opinie, czy ktoś uczęszczał na terapie dla par? Jesteśmy z moim chłopakiem już 6 rok w związku. Na początku jak to zwykle bywa wszystko pięknie i ładnie - spacery, kwiaty, wspólne wieczory, miłe słówka. Potem związek stał się codziennością mimo, że przez pierwsze 4 lata nie mieszkaliśmy razem powoli kończyły się te romantyczne chwile. Rozumiałam to bo i ja i On mamy dość angażujące prace, często trzeba poświęcać wieczory. Myślałam, że to naturalna kolej rzeczy. Stare dobre małżeństwo - bez ślubu :). Po 4 latach zdecydowaliśmy się zamieszkać razem, były krótkie rozmowy o przyszłości, ślubie może i dzieciach. Od jakiegoś roku mam wrażenie, że jest coraz gorzej. Ciągłe sprzeczki o najdrobniejsze rzeczy, potrafiliśmy się pokłócić o kawałek pomidora, który zostawiłam na blacie po zrobieniu kolacji... I nie jest to tylko zwrócenie uwagi, rośnie to czasami do rangi kłótni z cichymi dniami...
Już nie pamiętam kiedy ostatni raz byliśmy na 'randce'. Czy ten związek mógł się ot tak wypalić? Czy taka jest naturalna kolej rzeczy? Chciałabym spróbować to "ratować", pójść z nim na jakąś rozmowę, żeby ktoś popatrzył na to z boku. Kiedyś mu o tym wspomniałam i nie był zachwycony ale powiedział, że pójdze. Dlatego chciałabym znaleźć kogoś kto będzie potrafił przekonać go, że warto na pierwszym spotkaniu bo boje się, że później już się nie zdecyduje. Przyjaciółka podesłała mi poradnie https://kielczyk.pl/ . Tych poradni w Warszawie jest mnóstwo i dlatego chciałabym Was zapytać czy macie jakieś opinie, może rady?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...