Skocz do zawartości
Forum

Co sądzicie o bohaterskiej babci Kasi?


Gość patryk20

Rekomendowane odpowiedzi

Niejaką Augustynek zwana babcią Kasią to przejaw człowieka mocno zdegenerowanego, wykolejonego i obrzydliwego. Oto stara kobieta wydziera się " wypierdalać, chuje, mendy". Szarpie i uderza innych ludzi. Obraża policjantów i dziennikarzy.

Czyni to bo jej mózg doznał widocznie jakiegoś kolapsu grawitacyjnego. Jakiegoś zaciemnienia w funkcjonowaniu. A może była debilem od zawsze. Tego nie wiem.

Moja babcia która jest  nauczycielką akademicką jest  uosobieniem pracowitości i kultury osobistej.

Osobiście bardzo mnie dziwi , że walka o słuszne prawa kobiet posługuje się degeneratami i obrzydliwcami w osiągnięciu swoich celów.

Ta cała Augustynek powinna zniknąć z życia publicznego. Nie wiem czy powinni zamknąć ją w więzieniu czy innym psychiatryku ale z całą pewnością powinna zniknąć.

Ostatnio sąd skazał ją na roboty społeczne na rzecz miasta.

Może to ja czegoś nauczy.

 

A swoją drogą jeżeli komuś podoba się zachowanie Augustynek to już powinien myśleć o wizycie u psychiatry 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Gość Platfus napisał:

Niejaką Augustynek zwana babcią Kasią to przejaw człowieka mocno zdegenerowanego, wykolejonego i obrzydliwego. Oto stara kobieta wydziera się " wypierdalać, chuje, mendy". Szarpie i uderza innych ludzi. Obraża policjantów i dziennikarzy.

Czyni to bo jej mózg doznał widocznie jakiegoś kolapsu grawitacyjnego. Jakiegoś zaciemnienia w funkcjonowaniu. A może była debilem od zawsze. Tego nie wiem.

Moja babcia która jest  nauczycielką akademicką jest  uosobieniem pracowitości i kultury osobistej.

Osobiście bardzo mnie dziwi , że walka o słuszne prawa kobiet posługuje się degeneratami i obrzydliwcami w osiągnięciu swoich celów.

Ta cała Augustynek powinna zniknąć z życia publicznego. Nie wiem czy powinni zamknąć ją w więzieniu czy innym psychiatryku ale z całą pewnością powinna zniknąć.

Ostatnio sąd skazał ją na roboty społeczne na rzecz miasta.

Może to ja czegoś nauczy.

 

A swoją drogą jeżeli komuś podoba się zachowanie Augustynek to już powinien myśleć o wizycie u psychiatry 

Piszesz tak bo jesteś pissowcem tak jak Twoja babka....

Odnośnik do komentarza

Jak ostatnio zobaczyłem tę kobite w zadartej kiecce a pod nią barchanowe reformy z epoki Gomułki to musiałem się wyrzygać. Akurat na jakąś lewicową aktywistę. Zarzygana goniła mnie przez dobre pół godziny. Zatrzymała się na jakimś psie który ugryzł ją w nogę. Zaczęła drżeć się na właściciela psa waląc starego gościa parasolką po łbie. A  przebiegający obok mundurowy zdzielił ja pałką przez plecy . Potem widziałem ją w telewizji jak żaliła się, że policja ja skatowała.

Takie to szemrane towarzystwo.

Barchanowe gacie i zarzygana aktywista lewicowa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...