Skocz do zawartości
Forum

Jak to możliwe że nie mam większego powodzenia a interesują się mna agencje modelingowe i fotomodelingowe?


Gość Bspl

Rekomendowane odpowiedzi

Mieszkam za granicą, kilka sprawdzonych agencji jest pod wrażeniem. Ja sama jestem zdziwiona, jeszcze nie startowałam nie ubiegałam się o kontrakt, nie zaczęłam kariery w modelingu ale mówią że mam potencjał, że są pod wrażeniem itp. Nie wiem sama, wiem tylko ze to nie naciągacze ale dlaczego np facetom się nie podobam? Słyszałam mieszane opinie na swój temat, chłopaków miałam takich którzy lecą na każdą więc nie wiem czy to jakiś zaszczyt. 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Gość Bspl napisał:

ale mówią że mam potencjał

Kto tak mówi ???

Piękne dziewczyny które czarują wdziękami na planszach, wybiegach czy scenach bywają głupie jak pokrywka do garnka. 

Głupia czy mądra ale jednak  z całą pewnością ponętna i arcyciekawa. Zewnętrznie. Ludzie lubią piękno i lgną do takich istot. Bywa, że na bardzo krótko. Bo dziewczyny mają swoje osobowości, temperamenty i osobistą kulturę.

Żeby zrozumieć problem powodzenia i stabilności związku trzeba przeanalizować krytycznie samą siebie. W tobie samej jest tajemnica problemu.

 

Na marginesie powiem, że dopóki nie zapragniesz roli matki krótkie związki bywają ciekawe i uczące. I miłe.

Odnośnik do komentarza

I z drugiej strony nic dziwnego, że tak mówią. Od zawsze świat mody i filmów był skonstruowany tak, że trzeba possac kilka *******. Wszystkie gwiazdy które już po latach stały się sławne na początku swojej drogi musiały ubrudzić sobie usta....a teraz mając miliony na koncie mówią jak to nie było warto i jest im ciężko i były molestowane. 

Więc zastanów się...napewno te osoby które mówią że jesteś taka wspaniała mają najpewniej mała robótkę z twojej strony do wykonania...a później...to już świat stoi otworem ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...