Skocz do zawartości
Forum

Endokrynolog


Loulou

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zastanawiam się czy mój stan wymaga zgłoszenia się do lekarza endokrynologa czy może przesadzam.
Podejrzewam u siebie od jakiegoś czasu zaburzenia hormonalne. Miałam ostatnio robione podstawowe badania z krwi i mój stan zdrowia jest ogólnie dobry, badałam się ginekologicznie, tu też jest ok, ale martwią mnie dwie rzeczy. Od wielu lat mam problem z nadmiernym owłosieniem (włoski jaśniejsze i ciemniejsze na brzuchu, piersiach, linii szczęki i wąsik oczywiście). Dodatkowo występuje u mnie dziwny trądzik, bo tylko w okolicy brody i ust (przez może kilka dni w miesiącu moja twarz wygląda ok, ale ciągle odnawiają się wypryski, szczególnie gdy zbliża się miesiączka albo jak poszaleję ze spożyciem cukru). Miesiączki mam regularne i nie mam problemów z wagą. Czy któraś z Was ma podobnie? 
 

Z tego co wiem to oczekiwanie na wizytę na nfz (jak z resztą wszędzie) trwa długo, ale niezbyt stać mnie obecnie na wizytę i badania prywatnie, zastanawiam się czy warto umówić się i poczekać nawet te kilkanaście miesięcy 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...