Skocz do zawartości
Forum

Mój facet coraz rzadziej dochodzi


Gość Celzam

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie, znudziłam mu się czy o co chodzi. Znamy się 9 miesięcy. Pierwsze 7 miesięcy nie pracowaliśmy mieliśmy pieniądze i spędzaliśmy ze sobą cała dobę. On do tej pory przeżywa jak mamy się rozstać na chwilę. 

Jednak odkąd zaczęliśmy pracować (pracujemy razem) przestał się dobierać. Tzn robi to, ale rzadko w porównaniu do tego, co było wcześniej. Wcześniej non stop się dobierał czy to był dzień czy noc, nawet jak byli domownicy to nic sobie z tego nie robił, tylko mówił bądź cichutko. Mówił że przy mnie zawsze dojdzie, naprawdę 4 razy dziennie plus noc i zawsze dochodził. A teraz... Robimy to 2 razy w tygodniu, wcześniej nawet nie robiliśmy tego przez 1,5 tygodnia. Więc przez te 3 miesiące zrobiliśmy to może z 10 - 15 razy, większość z mojej inicjatywy i doszedł może z 5 razy. 

Pytam dlaczego, mowi ze nie wie. Ze może zioło itd. Ale wcześniej nawet po ziole dochodził. Tak się zastanawiam bo teraz mamy tydzień wolnego i też nie dobiera się non stop. Ogólnie nic się nie zmieniło, nadal przytula całuje bez okazji czy to za dnia czy jak śpię (czuje) nie ma innej, placze jak mamy się rozstać. Ale ten sex.. Nie wiem. Nie przytyłam. Mam kilka teorii. Gdy się kłóciliśmy powiedziałam mu ze i tak myślę o ex w trakcie seksu z nim, że on mnie nie podnieca. W pracy na początku zaprzyjaźniłam się z pewnym chłopakiem, on stwierdził że tamten mnie podrywa. Może zazdrosny jest i dlatego nie chce? Wcześniej zapewniał jak mu się podobam i co nagle bym mu obrzydla? 

Odnośnik do komentarza

Tylko ze on się zaśmiał i wyglądało na to że ma to gdzieś co powiedziałam 

Kiedyś też dbał o mnie zebym doszła teraz rzadko mi to proponuje, dojdzie wychodzi i ma gdzieś. Zwróciłam uwagę, poprawił się ale też nie za każdym razem to robi. 

Moze jest zmęczony ale od tygodnia mamy wolne i czuje ze to ja musze zabiegać o seks. Byłam dziewica więc może byłam ciaśniejsza a teraz już nie i dlatego nie dochodzi? On ma duży sprzęt, może mnie tam "rozepchal", nie wiem.. Ale przez pierwszy miesiąc ciagle krwawiłam, nie mogłam różnych pozycji a często to robiliśmy 

Odnośnik do komentarza

Na jego dochodzenie jest sposób. Weź gęsie piórko i smyraj go pod jajkami. 

Kiedy zamiast spermy dmuchnie na ciebie sama para z fiuta to będzie znaczyło, że twój gość myśli o innej.

Jeżeli jego sprzęt jest za długi stosuj tuleje dystansowe. Zawsze pomagają.

Jeżeli ma prącie zbyt grube.......wtedy to tylko tokarka zostaje.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem źle zrobiłaś mówiąc mu w kłótni, że myślisz o innym podczas sexu. To potrafi zrobić impotenta z faceta. Wiem to z autopsji? Taka informacja dla mężczyzny który kocha jest jak szpila z trucizną.  Próbuj delikatnie odkręcać te raniące słowa. A w ogóle to prawda?

Oj będzie  trudno... dużo zależy od wrażliwości chłopaka. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...