Skocz do zawartości
Forum

Facet czy nie


Gość HhW

Rekomendowane odpowiedzi

Najczęściej zdradzają takie osoby które jak pytasz o to to odrazu stają oburzone, zaczynają wymieniać swoje cnoty i na koniec mówią, że oni nigdy w życiu by nie zdradzili i dla nich to odrażające. 

To jest statystyczny nr 1 który najczęściej zdradza. To tylko kwestia czasu u nich.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Gość HhW napisał:

Czemu tak myślisz?

Ja tak nie myślę, tak jest. 

Porozmawiaj ze znajomymi. Popytaj czy ktoś z nich kiedyś zdradził. Ci którzy nigdy nie zdradzili maja to jeszcze przed sobą, bo tak dokładnie to działa. A Ci którzy już zdradzili dzielą się na tych będą zdradzać dalej lub zrozumieli i więcej już tego nie będą robić.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Annia napisał:

Hmm, myślę, że nawet, jak się kogoś kocha, to miewa się fantazje niezwiązane z tą osobą, ale z drugiej strony pewnie to możliwe, że ktoś nie ma zdrożnych myśli o obcych osobach. Seksualność to bardzo indywidualna kwestia. Niektórzy wyobrażają sobie rzeczy, których nigdy nie zrobiliby w rzeczywistości. Myślę, że fantazjowanie jest potrzebne i nie świadczy o żadnej skłonności do zdrady, natomiast rzeczywiście nie wyobrażam sobie osoby, która nie miałaby żadnych fantazji niezwiązanych ze swoim partnerem. Fajny artykuł o fantazjach seksualnych można przeczytać na stronie poradni, do której kiedyś chodziłam. Mają tam świetną panią seksuolog.

Annia, a podeślesz ten artykuł? :)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Ja tak nie myślę, tak jest. 

Porozmawiaj ze znajomymi. Popytaj czy ktoś z nich kiedyś zdradził. Ci którzy nigdy nie zdradzili maja to jeszcze przed sobą, bo tak dokładnie to działa. A Ci którzy już zdradzili dzielą się na tych będą zdradzać dalej lub zrozumieli i więcej już tego nie będą robić.

Czyli nie ma osób niezdradzajacych według ciebie, a to nieprawda

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...