Skocz do zawartości
Forum

Nie radzę sobie-myśli samobójcze


Gość Smutny

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ostatnio przestaje sobie radzić ze sobą i emocjami co we mnie narastają ale może od początku jestem osobą dość mocno skrytą zamkniętą w sobie więc nigdy nie potrafiłem z nikim porozmawiać o tym co mnie boli co mnie gryzie za każdym razem załącza się blokada w środku łatwiej mi jest założyć przysłowiową maskę i udawać że wszystko jest okey ale to nie wszystko nie dość że mam nisko samoocenę brak pewności siebie brak akceptacji siebie (a to przez to że jestem gejem) nie potrafię się z tym pogodzić długo wyrzucałem z siebie te myśli próbowałem sobie wmówić że mi to minie że to może ciekawość niestety tego się nie wybiera i nie da się wyleczyć bałem i boje się z kimś o tym w ogóle porozmawiać kim jestem zawsze wywoływało to u mnie wielki strach lęk aby się nikt o tym nie dowiedział niszczy mnie to do tego stopnia że często myślę o tym aby ze sobą skończyć raz na zawsze do tego dochodzą inne choroby miedzy innymi problemy ze snem po wielu podejściach postanowiłem pójść do psychologa po mimo wdrożeniu leków na depresje i innych nie za wiele to mi pomaga trafiłem na niewłaściwą psycholog ja po wyjściu z wizyty wychodzę bardziej rozwalony niż tam wszedłem zawsze inaczej sobie wyobrażałem te wizyty i że jakoś psycholog pomoże zmienić mi moje myślenie mówiąc jej że męczy gryzie mnie to że nikt o mnie nie wie że czuje się że oszukuje wszystkich dookoła to usłyszałem że czemu mogę się tak czuć skoro z nikim o tym nie rozmawiam a poza tym jestem dorosły i nie muszę nikomu o tym mówić że to jest moje życie

 

Może jest ktoś na forum kto ma podobnie albo jest też homo i chciała by się podzielić swoją historią jak to u niego było jest

Odnośnik do komentarza

Jeżeli trafiłeś na niewłaściwego specjalistę, to nie koniec świata. Twój terapeuta nie powinien Cię faszerować lekami wbrew Twojej woli, ani wpędzać Cię w poczucie winy. Jesteś, jaki jesteś. Musisz się nauczyć akceptować swoje potrzeby. Moim zdaniem nie powinieneś rezygnować z terapii. Ja byłem w trzech różnych poradniach, zanim trafiłem do Psychologgii (Warszawa, na Chmielnej). Tam przyjmuje bardzo dużo specjalistów i nikt nie będzie na Ciebie krzywo patrzył, jeżeli powiesz po pierwszym spotkaniu, że tego nie czujesz i poprosisz o możliwość spotkania z innym terapeutą. Prowadzą spotkania online i stacjonarnie, więc na pewno znajdziesz kogoś, z kim dobrze będzie Ci się rozmawiać. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...