Skocz do zawartości
Forum

Matka Boska Pleistoceńska


Gość Krzysiek socjaldemokrata

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, JackSmith napisał:

Nie myślcie, że jestem bezczelny i wybaczcie mój analfabetyzm, ale nie bardzo rozumiem, o czym rozmawiamy... Czy mógłbyś mi to wyjaśnić ? Jeszcze raz przepraszam i dziękuję.  ...

To proste. Chodzi o kasę. Bo Zbyszko z Bogdańca bardzo chciał kupić wystawioną przez Urszulę od Kochanowskiego roczną Hayabuse 1300R. Chciał kupić ale brakowało mu forsy. Zwrócił się więc do Juranda ze Spychowa o pożyczkę. Jurand miał forsę ale nie swoją. Więc Zbyszkowi obiecał jak ten dogada się z Otellem. Otello powiedział ok ale chciał zaciągnąć Zbyszka do łóżka. Zbyszko się brzydził trochę i podprowadził Otellowi Julię. Julia po seksie że Zbyszkiem podprowadziła dwadzieścia tysięcy euro z portmonetki Otella.

Koniec końcem Zbyszko kupił Hayabuse i pojechał się przejechać. Niestety wpierdolił się czołowo na redutę Ordona. 

Rozbił sobie solidnie łeb. Pomocy udzielił mu doktor Murek. Ale nie dał rady poskładać kości czaszki i wysłał Zbyszka do znachora wiejskiego którym był prof. Wilczur.

Jak wieści dotarły do Juranda ten przysiąg urwać Zbyszkowi łeb. Ale sam był bez oka więc wezwał do siebie Himlera. Himler miał akurat biegunkę i zlecił robotę Jackowi Soplicy. Ten się zgodził ale pomylił Zbyszka z doktorem Judymen. I go porwał. O sprawie dowiedział się Wokulski. Zebrał bandę składającą się z Wołodejowskiego,  kapitana Klosa, Skrzetuskiego i Hansa Brunera (tego od Brunet, ty świnio"). I odbili Zbyszka z rąk  krzyżaków po bitwie na linii Maginota. A tam dowodził oberfeldkurat Otto Katz który przyjażnił się z Grażyną od Adasia Mickiewicza. Wtedy Jagienka uchyliła rąbka niewymownych samemu Ulissesowi. I stało się. Dnia 1 września roku pamiętnego napadł..... Stalin to był bolszewicki chuj ale do Zbyszka nic nie miał. 

Konkludując. Piękna czarna Hayabusa 1300r stoi u mnie w komórce. Wczoraj kilku ludzi od Pinocheta próbowało się do mnie włamać ale w ciemności czekał na nich James Bond. A pożniej to już z górki. Columbo i Janek z pancernych.......

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...