Skocz do zawartości
Forum

Rak


Gość Antoni

Rekomendowane odpowiedzi

Wacham się  czy żyć zostając kaleką czy zyc pełnią życia będąc w pełni sprawny.Dostalem wyrok, nowotwór złośliwy prostaty ,wykryty wcześnie operacyjny ,właśnie czekam na operację ,po zabiegu będę sikał pod siebie nie będę mógł mieć przyjemności z sexu o ile kiedykolwiek mi stanie.Czy warto tak żyć ?Świadomie decydując się na kalectwo? 

Odnośnik do komentarza

Współczuję bardzo. Diagnoza nowotworu jest zawsze szokiem, a złośliwego tym bardziej. Nie mam słów by pocieszyć, o ile się da w tej sytuacji ? Pozostaje mieć wiarę, że skoro jest operacyjny to będzie ok. Z pewnością będziesz się rehabilitował, a gdy dołożysz do tego pozytywne nastawienie to z czasem powinieneś funkcjonować w miarę normalnie... jak sądzę.

Warto żyć mimo wszystko, warto o siebie zawalczyć i dbać, warto spróbować. Życzę wszystkiego dobrego.

 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Słyszałeś o terapii Simontona? Moja siostra walczy z nowotworem i zdecydowała się na skorzystanie ze wsparcia psychoterapeuty z poradni Psychologgia. Tak jak pisze @Javiolla, pozostaje mieć wiarę i mam nadzieję, że znajdziesz ją w sobie, a jeżeli czujesz, że psychicznie jest słabo, to warto sięgnąć po pomoc. Nie rezygnuj z siebie i żyj. Trzymam za Ciebie kciuki.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Gość Arek napisał:

Słyszałeś o terapii Simontona?

Czyli jednak ten wątek stworzony do celów reklamy??? Nie wstyd Wam nawet nowotwór wykorzystywać do celów reklamowych? A jeśli tu naprawdę jest ktoś z nowotworem, kto przeżywa swoją chorobę? A Wy tu wyjeżdżacie z tak poważnym tematem aby sobie linka wstawić. A fuj ?  

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...