Skocz do zawartości
Forum

Nie czuje tego co wcześniej


Rekomendowane odpowiedzi

Hej
Jestem w związku z dziewczyną już 2 lata. 

Nagle przestała się odzywać zrobiła się oschła nie chciała rozmawiać szczerze po miesiącu ciągłego proszenia porozmawiała ze mną i powiedziała ze nie wie co czuje do mnie pogubiła się w tym wszystkim nie chcę jej stracić ona mówi to samo nie wiem co mam zrobić w tej sytuacji czy dać jej odpocząć ode mnie proszę o pomoc 

Odnośnik do komentarza

Nie radę sobie ze wszystkim miałam dzisiaj się spotkać z chłopakiem matka mi nie pozwoliła ja jeszcze dorosła mam 20 lat chłopak przyjechał 23:10 matka nie pusciła mnie jeszcze tata wstał i powiedział że jest za późno na spotkanie i że moją siostrę też po wyjeżdża  jeszcze matka mnie uderzyła i musiałam chłopakowi na pisać ze być odjechał bo tata chciał wyjść mu powieść coś powiedziałam tata już od jedźa i mój Chłopak na pisał że odjechał i zapytał się czy coś się stało ja mu powiedziałam że nic się nie stało  noe daj rady już sobie z tym mam ochotę się  pociąć

Odnośnik do komentarza
Gość Na Schwał

Loleczek, napisałeś bardzo mało. Całkiem możliwe, że pojawiła się konkurencja, która np. pod pewnymi względami ma do zaoferowania więcej niż Ty, ale nie do końca odpowiada dziewczynie jako całokształt. W przeciwnym razie od razu stałbyś się dla niej przeszłością, a tak ona nadal się waha. Jest to wg mnie tym bardziej prawdopodobne, im bardziej zaskakująco nastąpiła zmiana jej postawy wobec Ciebie, a tuż przed nie działo się między Wami nic, co mogłoby pociągnąć ją do takiej zmiany.

Otwarte podejście do sprawy i rozmowa raczej nic tu nie da. Dziewczyna tylko wyprze się i stanie się bardziej ostrożna. Zamiast tego lepiej poobserwuj dyskretnie jej zachowanie, spróbuj wychwycić coś nietypowego. Staraj się po męsku trzymać fason, pokazuj się jej z najlepszej strony, ale nie nadskakuj i nie podporządkowuj się jej. Nie panikuj, nie przereagowuj i powstrzymaj się przed wszystkim, czego mógłbyś później żałować.

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.09.2021 o 21:54, loleczek123422 napisał:

nie chcę jej stracić ona mówi to samo nie wiem co mam zrobić w tej sytuacji czy dać jej odpocząć ode mnie

Myślę, że skoro nie wie co czuje i jest oschła to już ją straciłeś. Nie zmusisz nikogo do miłości. 

 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...