Skocz do zawartości
Forum

Czy to oznaka że on mi ufa?


Gość Anastazja

Rekomendowane odpowiedzi

Mój szef już od 1 dnia powierzył mi pieniądze i odpowiedzialność za biuro. Ja noszę klucze do jego biura, pilnuje bo mnie prosi o to gdy wychodzi. Gdy ktoś coś mowi czy zrobi to pyta czy tak było naprawdę i wierzy w moje słowa.ostatnio była sytuacja że zaginęły pieniądze. Ja to wyjaśniłam dowiedziałam sie co było i szef mnie wysłuchał powiedział że to błąd pracownika faktycznie, a nie celowe działanie i że jeśli ja tak mówię to jest ok, na pewno tak było i nikt nie musi zwracać pieniędzy bo myślał że pracownicy go celowo okradli. 

Powierzył mi swoje przesyłki, listy, gdy chce np żeby ktoś mu posprzątał biuro to prosi mnie i oczywiście płaci za to, ale pracowników ma tyle że do nikogo nie idzie z prośbą tylko do mnie. Mi zlecił kontrolowanie pracowników pod każdym kątem. 

Rozmawia ze mna o innych, gdy ktoś mu coś powie to najpierw mnie pyta czy myślę że to prawda itp. Czy to oznaka że mi ufa bo ja myślę że tak, ale za co, od pierwszego dnia tak było. 

Odnośnik do komentarza

Nie znaliśmy sie wcześniej. Firma mała, 10 osób. Ja pracuje tutaj od 3 tygodni i jak ogarnę wszystko bo stopniowo mnie wtajemnicza (narazie jestem zwykłym pracownikiem) to powiedział że będę jego managerka tak jakby, że będę uczyć innych jak robić wszystko itd. Pyta czy jak zwolni mojego chłopaka to też odejdę z pracy 

Czyli czy dobrze wykonują pracę, czy są uczciwi z pieniędzmi , jak coś sie dzieje i coś planują rozmawiają o czymś to żebym mu mówiła itp. Jak coś sie stanie to zawsze mnie pierwsza pyta jak było i przyjmuje moja wersję. Gdy rzucę luźny pomysł to wdraża to w życie w swój biznes 

Odnośnik do komentarza

Wygląda, że pisał tu Twoj chłopak, bo szef Cię faworyzuje, pewnie chce Cię poderwać... I obiecuje gruszki na wierzbie, a Ty dajesz sobą manipulować. 

Godzinę temu, Gość Anastazja napisał:

że będę jego managerka tak jakby

Masz ku temu wykształcenie i wiedzę?

Godzinę temu, Gość Anastazja napisał:

Czyli czy dobrze wykonują pracę, czy są uczciwi z pieniędzmi , jak coś sie dzieje i coś planują rozmawiają o czymś to żebym mu mówiła itp

Czyli za donosicielkę masz robić?

Aż nie do wiary jest to, co piszesz. 

Jak to się stało, że pracujesz  z chłopakiem w jednej firmie, szef razem was przyjął? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...