Skocz do zawartości
Forum

Ale bym ją...


Gość Marian

Rekomendowane odpowiedzi

Mam koleżankę. 30 lat, dziewica. Kiedyś byłem jej przyjacielem. Jak mieliśmy po 25 lat to zorganizowalem u siebie ognisko i trochę się napiliśmy. Spaliśmy w jednym namiocie i chciałem ją pocałować... Całowałem ja, włożyłem rękę pod stanik ale powiedziała, że nie chce. No ok, zasnęła to wtedy włożyłem jej rękę w majtki. Miała jakieś koronkowe bokserki i ogolona. Jak włożyłem palec do środka to obudziła się z grymasem...  Chciałem ją pocałować ale dała mi w twarz... Blondynka, 175 cm wzrostu, 48 kg wagi, zielone oczy, troszkę piegów na twarzy... Żaluzje teraz że nie zdjalem jej chociaż stanika i go sobie nie wziąłem..

Odnośnik do komentarza
Gość Kura domowa

Napisz do niej poros o stanik.Moze akurat ci wysle?Skoro ma 30 lat i nadal jest dziewica to znaczy ze cos z nia nie tak (no chyba,ze wstapila do zakonu,czy cos takiego.Nie napisales czym sie zajmuje).A skad wiesz ,ze dziewica?Mowila ci?Jesli tak,to moze to jakas sugestia byla do ciebie...moze juz nie chce byc dziewica?

Odnośnik do komentarza
Gość Bardzo dziękuję

Znajomy w robocie zalila się że mu kolega uwiodl żonę, opowiada że kolega jest jak Marian z pazdziochow, a jego żona jsk Grażyna niby coś w sobie ma ślę dużo jej brakuje do kobiecych walorów. Tak opowiada że uwiodl mu żonę, a chwali się że żona jego to takie 15/20 i mogła by mieć z górnej półki jak dobrej klasy barista herbatę. Szkopuł w tym że mu żona poleciała w to. And internetowy z tym kolegą. Interweniował i nie mógł zatrzymać żony bo poleciała na całego. Tak się wkurwil że Pogoni żonę z domu. Chwalił się że nie spodziewał się takiej akcji po niej, bo w liceum to tulko dzony brawo mieli możliwości na nią. Chłop się zawiódł na żonie bo uważa się za bad bojabi i nie może sobie tego darować że tski Mosiek bez zębów z butami ujebanymi i wizualnie nie ciekawy porwał mu zone. Koledzy mówią do niego to nie twoja wina, a nawet tego twojego brzydkiego kolegi to wina żony, urodziła się qurwa i odkryła swoje powoła nie przy tobie???

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Gość Kura domowa napisał:

Napisz do niej poros o stanik.Moze akurat ci wysle?Skoro ma 30 lat i nadal jest dziewica to znaczy ze cos z nia nie tak (no chyba,ze wstapila do zakonu,czy cos takiego.Nie napisales czym sie zajmuje).A skad wiesz ,ze dziewica?Mowila ci?Jesli tak,to moze to jakas sugestia byla do ciebie...moze juz nie chce byc dziewica?

Pytałem się jej wprost czy jest cnotka. Napisała, że tak. Że szuka tego jedynego, że z byle kim nie chce tego zrobić. Jakieś 4 lata za nią chodziłem, chciałem z nią być. Mówiłem jej że mi się podoba i takie tam to ona do mnie że zostańmy przyjaciółmi... Nawet mówiła mi jaki ma w danym dniu stanik czy majtki... Nawet rozmiar stanika i majtek... I takie to friendzone... 3 dni temu spotkałem ją na ulicy... Ale suka się z niej zrobiła... Normalnie bym ją wyruchał na środku chodnika...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...