Skocz do zawartości
Forum

Gość j...1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , Uprawiałam Sex 2 lipca to był mój ostatni dzień miesiączki . Następnie miesiączka wystąpiła 3 sierpnia (mój cykl to 35 ) a później normalnie 5 października . Obawiam się ciąży. Nie mam żadnych innych objawów. Byłabym już spokojna, gdybym nie przeczytała , że „okres” w ciąży występuje czasami. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Gość kobietawpigulce pl
W dniu 20.09.2021 o 19:25, Gość j...1 napisał:

Witam , Uprawiałam Sex 2 lipca to był mój ostatni dzień miesiączki . Następnie miesiączka wystąpiła 3 sierpnia (mój cykl to 35 ) a później normalnie 5 października . Obawiam się ciąży. Nie mam żadnych innych objawów. Byłabym już spokojna, gdybym nie przeczytała , że „okres” w ciąży występuje czasami. Proszę o pomoc

Dobry wieczór,

Chyba 5 września wystąpiła miesiączka? Nie rozumiem, w czym problem skoro ma Pani regularne miesiączki, to czemu obawia się Pani ciąży? Może należy przemyśleć jeszcze decyzje o współżyciu, skoro ma Pani w sobie tak duży lęk związany z poczęciem. Po mimo zabezpieczeń można zajść w ciąże, czy jest Pani gotowa zostać matką? Proszę przemyśleć to wcześniej. Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...