Skocz do zawartości
Forum

Upiór z telewizora.


Gość Magda

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem ze swoimi dziećmi. W sobotę oglądałam zjazd PO. Przemawiał pan Tusk. Moja córka patrzała w ekran wielkimi oczami. Nagle zaczęła krzyczeć i zanosić się płaczem. Przytulałam ją ale ryk ustąpił dopiero jak zgasiłem telewizor. Wtedy zobaczyłam, że mój synek siedzi zalany łzami i ma drgawki. Zadzwoniłam po swoją mamę. Zaraz przyszła. Dzieciaki uspokoiły się po godzinie. Po południu włączyłam TVN24. Były wiadomości i pokazali pana Tuska. W dzieci jakby piorun trafił. Ryczenie i płacz. Córka zakryła oczy rękami. Synek pokazywał na telewizor i powtarzał diabeł, diabeł, diabeł. Moja mama została na noc i spała z dziećmi. Dzisiaj synek wyłączył wtyczkę od telewizora. Pytałam dlaczego a on krzyczy, że tam jest diabeł. Dzieci do dzisiaj są rozedrgane i bardzo niespokojne. 

Czy ktoś przeżył coś podobnego ?

Pan Tusk to naprawdę diabeł ?

Co robić ?

Odnośnik do komentarza

Tutaj nic Sama nie poradzisz.Mysle,ze konieczny bedzie kontakt z ksiedzem,najlepiej egzorcysta.Dzis jest niedziela wiec nie czekaj tylko dzialaj i popros o pomoc swojego ksiedza po mszy.Jesli nic ci nie poradzi to zadzwon na numer 116 111.To Telefon zaufania dla dzieci uruchomiony niedawno przez Pana ministra Czarnka.Prowadzi go wlasnie ksiadz egzorcysta.Na pewno wam pomoze.Tu nie ma co czekac,chodzi o bezpieczenstwo Twoich dzieci!Chyba nie chcesz zeby opetal je diabel I staly sie one kolejnymi wcieleniami Pana Tuska.Póki co módl sie do Chrystusa Króla Polski I Maryi.Odmawiajcie wspolnie rozaniec i proscie o wstawiennictwo swietego Jana Pawla.Dobrze by bylo gdybyscie jeszcze dodatkowo wspomogli kosciól jakims hojnym datkiem finansowym.Powodzenia I dzialajcie jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza

Nie widziałam takich reakcji bo nie mam dzieci. Ale moja mama jak tylko zobaczy Tuska to natychmiast przełącza telewizor ze słowami: nie mogę tego słuchać. Mówi też, że to bardzo zły człowiek bo kłamie, jątrzy i poniża ludzi. Mnie tam Tusk ani ziębi ani grzeje. Chociaż swojej portmonetki bym mu nie dała do potrzymania. Nudziarz i prawdziwy dziaders.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Adam napisał:

Tutaj nic Sama nie poradzisz.Mysle,ze konieczny bedzie kontakt z ksiedzem,najlepiej egzorcysta.Dzis jest niedziela wiec nie czekaj tylko dzialaj i popros o pomoc swojego ksiedza po mszy.Jesli nic ci nie poradzi to zadzwon na numer 116 111.To Telefon zaufania dla dzieci uruchomiony niedawno przez Pana ministra Czarnka.Prowadzi go wlasnie ksiadz egzorcysta.Na pewno wam pomoze.Tu nie ma co czekac,chodzi o bezpieczenstwo Twoich dzieci!Chyba nie chcesz zeby opetal je diabel I staly sie one kolejnymi wcieleniami Pana Tuska.Póki co módl sie do Chrystusa Króla Polski I Maryi.Odmawiajcie wspolnie rozaniec i proscie o wstawiennictwo swietego Jana Pawla.Dobrze by bylo gdybyscie jeszcze dodatkowo wspomogli kosciól jakims hojnym datkiem finansowym.Powodzenia I dzialajcie jak najszybciej.

Szczesc Boze,

Polecam te modlitwe aby ochronic dzieci przed Tuskiem,LGBT,oraz wszelkim zlem plynacym z TVN:

"Jezu Zbawicielu,
Panie mój i Boże mój,
Który poprzez ofiarę krzyża odkupiłeś nas
I zwyciężyłeś szatana,
Proszę Cię o uwolnienie mnie
Od wszelkiej obecności diabelskiej
I od wszelkiego wpływu szatana.
Proszę Cię o to w Twoje imię.
Proszę Cię o to przez Twoje rany.
Proszę Cię o to przez Twoją krew.
Proszę Cię o to przez Twój krzyż.
Proszę Cię o to przez wstawiennictwo Maryi.
Niepokalanej i Bolesnej Twojej Matki.
Krew i woda, które wypływają z Twego boku,
Niech spłyną na mnie,
Aby mnie oczyścić, wyzwolić i uzdrowić. Amen."

 

Módlcie sie kilka razy dziennie wraz z dziecmi.Jesli to nie pomoze to niestety pozostaje egzorcysta.Dlaczego ogladacie Tuska I TVN?Sami kusicie demony a potem zdziwienie wielkie,ze dzieci opetane.Modlcie sie goraco I z wiara,Bo dzieci moga zostac gejami,albo jeszcze co gorszego.Maryja dziewica na pewno was wyslucha.Oczywiscie ofiara na kosciól równiez nie zaszkodzi.

 

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Gość Nela napisał:

Nie widziałam takich reakcji bo nie mam dzieci. Ale moja mama jak tylko zobaczy Tuska to natychmiast przełącza telewizor ze słowami: nie mogę tego słuchać. Mówi też, że to bardzo zły człowiek bo kłamie, jątrzy i poniża ludzi. Mnie tam Tusk ani ziębi ani grzeje. Chociaż swojej portmonetki bym mu nie dała do potrzymania. Nudziarz i prawdziwy dziaders.

Twoja mama to bardzo madra kobieta.Widac,ze zna sie na ludziach.Cala opozycja I w ogole Unia Europejska to zlo ,ktore walczy z Katolicka Polska,doprowadzili do tego ze zboczency z tecza terroryzuja ludzi na ulicach,a kobiety zamiast rodzic dzieci,dbac o dom I sluzyc mezowi  szlajaja sie po szemranych klubach I uprawiaja przedmalzenski seks dla przyjemnosci.Tusk popiera to wszystko I jest ich wyslannikiem.Ja tez nie moge go ogladac.Zle mu z oczu patrzy.Sa przeciez  ludzie z Bogiem w sercu  przyjemniejsi,madrzejsi I piekniejsi (wewnetrznie I zewnetrznie),ktorych warto slychac,jak np. pan Ryszard Terlecki,pan Ryszard Czarnecki,Pani Beata Kepa,czy Pani Krystyna Pawlowicz.To sa prawdziwi Polacy-grzeczni,uprzejmi,wierzacy z ktorymi powinnismy sie utozsamiac.

Odnośnik do komentarza

Bardzo dziękuję za dobre rady. Już odinstalowałam TVN24 z pakietu programów z kablówki. Aktualnie dzieci są spokojne. Jest przy nich babcia czyli moja mama. Ja specjalnie tego pana Tuska nie chciałam oglądać ale jakiś diabeł mnie podkusił.......Ale koniec z tym. Tak sobie teraz myślę, że pan Tusk ma w sobie jakieś cholerne zło. Bo jak na niego patrzę to chodzą mi dreszcz po plecach.

Do kościoła często nie chodzę ale jak dzieciom nie minie ten upiór to babcia powiedziała, że pójdzie z nimi do księdza Andrzeja który jest u nas od egzorcyzmów.

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Gość Pojdzmy po rozum do glowy

Hahaha boki zrywac. Propaganda jak nic, zeby bogobojny motloch zmanipulowac… dzieci tak juz maja czasem boja sie nawet KLAUNOW czyli czegos co nam sie wydaje ladne i zabawne. A dzieci tak mlode zwyczajnie sa bardzo wplywowe, gdy jedno dziecko boi sie czegos to i drugie tez zaczyna. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Gość Magda napisał:

Czy ktoś przeżył coś podobnego ?

Pan Tusk to naprawdę diabeł ?

Co robić ?

Dzieci ponoć widzą więcej niż zwykły człowiek. Ja miałam zdarzenie gdy pół roczne dziecko trzymane na rękach gaworzyło do kogoś na ścianie (nie było żadnego obrazka). Pokazywało paluszkiem, śmiało się, miało wielkie oczy jakby chciało powiedzieć "wow". A włącz im na drugi raz Kaczyńskiego, Morawieckiego i innych polityków bez względu na nacje polityczne ?  Diabłów jest pełno... zresztą nie tylko w rządzie, ale na scenie ? A co robić? Włączyć dzieciom coś pięknego (mądra bajeczka, krajobrazy, film dla dzieci), nie oglądać polityki zwłaszcza propagandy na tvp ?  i innych diabłów. 

3 godziny temu, Gość Bartek napisał:

Polecam te modlitwe aby ochronic dzieci przed Tuskiem,LGBT,oraz wszelkim zlem plynacym z TVN:

Boże niech się Twoja wola stanie a nie nasza. Amen.

3 godziny temu, Gość Magda napisał:

Bardzo dziękuję za dobre rady. Już odinstalowałam TVN24 z pakietu programów z kablówki. Aktualnie dzieci są spokojne. Jest przy nich babcia czyli moja mama. Ja specjalnie tego pana Tuska nie chciałam oglądać ale jakiś diabeł mnie podkusił.......Ale koniec z tym. Tak sobie teraz myślę, że pan Tusk ma w sobie jakieś cholerne zło. Bo jak na niego patrzę to chodzą mi dreszcz po plecach.

Do kościoła często nie chodzę ale jak dzieciom nie minie ten upiór to babcia powiedziała, że pójdzie z nimi do księdza Andrzeja który jest u nas od egzorcyzmów.

???‍♀️

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Javiolla - bardzo dobre spostrzeżenia. Nasz mały bardzo bał się widoku Palikota i jeszcze takiej posłanki z Platformy (zapomniałem nazwiska). Bardzo się bał. Dzisiaj się z tego śmieje. My z żoną też. Ale coś z tymi diabłami jest na rzeczy. Żona czuje jakieś lęki do Budki. Nie może na niego patrzeć. A ja go lubię bo jest komiczny.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Gość Sergiusz napisał:

Javiolla - bardzo dobre spostrzeżenia. Nasz mały bardzo bał się widoku Palikota i jeszcze takiej posłanki z Platformy (zapomniałem nazwiska). Bardzo się bał. Dzisiaj się z tego śmieje. My z żoną też. Ale coś z tymi diabłami jest na rzeczy. Żona czuje jakieś lęki do Budki. Nie może na niego patrzeć. A ja go lubię bo jest komiczny.

Po co wy w ogóle patrzycie na takich ludzi???Boga sie nie boicie?Jak mozna dzieciom pokazywac poslów Platformy?Toż to zło wcielone!Igracie z diabłem a potem rozpacz,że dzieci opętane,że geje,że feministki,że do kościola nie chodzą i oskarżaja Bogu winnych księzy o pedofilie.Że amiast pójsc do kosciola i dać na tacę to chodza na jakieś szatanskie festiwale typu Woodstock...Po co w ogole pozwalasz żonie patrzec na tego Budkę?Włacz jej TVP info,tam zaprasza się porzadnych,uczciwych ludzi a tych diabłow z opozycji pokazują tylko z daleka.Niech żona posłucha pana Suskiego,pana Czarnka,czy naszego prezydenta,czy premiera...to są prawdziwi Polacy z Bogiem w sercu!

Po prostu ręce opadają ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...