Skocz do zawartości
Forum

O co chodzi?


Gość Sebastian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Otóż mam jakieś dziwne sny. Mianowicie od jakiegoś tygodnia co każda noc śni mi się, że jestem w obozie koncentracyjnym i po jakiś czasie dostaję strzał w głowę i się od razu budzę...

Jakiś czas temu gdy jeździłem dużo samochodem to śniło mi się co noc przez jakieś 2 tygodnie, że jadę autem i wypadam z zakrętu... Wtedy też się od razu budziłem i nie mogłem zasnąć. 

Może ktoś wie o co tutaj chodzi? 

Odnośnik do komentarza

Czy od jakiegoś czasu nie czujesz się odcięty od otoczenia albo przymuszany do robienia czegoś o czym sam nie decydujesz? Może masz jakiś problem, który ciągle powraca i jakby trafia Cie kulą w głowę, przywracając do trudnej szarej rzeczywistości ...

Odnośnik do komentarza

Czy od jakiegoś czasu nie czujesz się odcięty od otoczenia albo przymuszany do robienia czegoś o czym sam nie decydujesz? Może masz jakiś problem, który ciągle powraca i jakby trafia Cie kulą w głowę, przywracając do trudnej szarej rzeczywistości ... A poprzedni sen może zmęczenie i brak poczucia bezpieczeństwa i kontroli i stąd to wypadanie zza zakrętu... To tylko moja opinia, sam pomysl czy może być trafna 

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Gość Nata napisał:

Czy od jakiegoś czasu nie czujesz się odcięty od otoczenia albo przymuszany do robienia czegoś o czym sam nie decydujesz? Może masz jakiś problem, który ciągle powraca i jakby trafia Cie kulą w głowę, przywracając do trudnej szarej rzeczywistości ... A poprzedni sen może zmęczenie i brak poczucia bezpieczeństwa i kontroli i stąd to wypadanie zza zakrętu... To tylko moja opinia, sam pomysl czy może być trafna 

Właśnie nie wiem. Pół roku temu rozstałem się z dziewczyną. Od tego czasu zrobiłem się obojętny na wszystko i nie zbyt wiele się uśmiecham. Ale to raczej nie ma znaczenia. Normalnie funkcjonuję w społeczeństwie, chodzę do pracy. Trochę zbyt mało się odzywam ale chyba jakimś dzikusem nie jestem. 

Czy jestem zmuszany do czegoś? Hmmm nie jestem. Jedynie chodzę z przymusu do pracy jak każdy inny normalny człowiek

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.09.2021 o 17:33, Gość Sebastian napisał:

Od tego czasu zrobiłem się obojętny na wszystko i nie zbyt wiele się uśmiecham.

To może ten strzał w głowę ma Cię obudzić i nie tylko ze snu, ale z marazmu w jakim tkwisz. Zacznij po prostu żyć swobodnie, czerpać radość z życia tak jak człowiek wolny, a nie zniewolony, zamknięty jak w jakimś obozie. 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...