Skocz do zawartości
Forum

Nieregularne miesiączki


Gość p...a

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 34 lata, od 11 roku życia miesiączkuje. Zawsze miałam silne bóle brzucha, ale okres zawsze był regularny jak w zegarku. Od jakiegoś roku mój cykl staje się coraz krótszy, niekiedy dochodzi do tego, że okres mam co 2 tygodnie. Jest to dość uciążliwe, zwłaszcza, że każdy z nich jest bolesny. Robiłam badania zalecone przez lekarzy, zwykłe i pod kątem endometriozy i niby wszystko jest okej, po prostu "taki mój urok". Tylko czy to faktycznie jest mój urok?

Odnośnik do komentarza

Skoro lekarz tak mówi i miałaś badania robione. Zawsze możesz dla pewności jeszcze z innym lekarzem się skonsultować, ja bym tak zrobiła dla własnego spokoju. Sama miałam nieregularne miesiączki, też lekarze nic nie stwierdzili. Mi pomogło stosowanie antykoncepcji wyregulować cykl, mam tabletki belara.

Odnośnik do komentarza

Najlepiej jakbyś regularnie kontrolowała i zapisywała cykle, mi służy o tego Cyclotest MySense, to taki termometr owulacyjny na którym sprawdzam temperaturę codziennie rano po obudzeniu i jest połączony z aplikacja w telefonie, w którą wprowadzam dane o śluzie, zdrowiu, wadze itd. To wszystko składa się na wyznaczanie dni płodnych

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...