Skocz do zawartości
Forum

Mam duże kompleksy … Czy kibol może mieć delikatne rysy twarzy ?


Gość Hrabia

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kompleksy jak każdy na świecie . Bardzo bym chciał mieć ostre rysy twarzy ( takie mi sie podobają ) a mam bardzo delikatne . Jakbym sie ogolił na łyso to i tak gowno by to dało ;/ Wlosy mam do ucha z grzywka na bok . Nosze tylko dresy . Są zazwyczaj wielkie i szare . Mimo ze codziennie wpierdzielam za sto osób to nadal mi stercza kości . Chciałbym być bardzo umięśniony a jest to niemożliwe ;( Nosze rozmiar M i mam pół psa . Najbardziej lubię jeść burgery i słodkie rzeczy . Głód czuje cały czas , jem co godzinę . Gdy na treningu nabilem sobie siniaka to nadal miałem twarz jak dzieciątko ;/ Jest mi z tym zle . Chodze do szkoły polnej i tam kopie rowy albo jeżdżę walcem po polu 

 

Odnośnik do komentarza
Gość kura domowa

No to masz problem...Slabe to troche jak kibol ma delikatne rysy twarzy.Z wlosami możesz coś pokombinowac ...nie wiem ..moze jednak ogol sie na łyso,wytatuuj coś na czaszce.Miałes juz kiedys taka fryzure na łyso?Moze kup czepek kąpielowy w kolorze cielistym i zobacz w lustrze czy bedzie ci do twarzy.Tatuaże mozesz namalowac flamastrem...Może akurat bedziesz fajnie wyglądał?Jesli boisz sie na łyso,to może spróbuj tę grzywke zaczesywac na drugi bok.Z Twarza też mozesz cos pokombinowac.Brwi bardzo wyostrzaja rysy.Jesli ich nie masz,albo sa malo widoczne,to mozesz domalowac flamastrem,teraz to jest modne i kazdy tak robi.I najważniejsze to trenowac miny przed lustrem.Takie,ktore wyostrzaja rysy twarzy.Jest chyba nawet taka ksiązka-poradnik dla początkujacych kiboli.Niestety nie pamietam tytułu.Też skończyłam szkołe polną,ale jestem dziewczyną,wiec mialam troche inne zajęcia.Fajnie ,ze masz pół psa.Mi rodzice nigdy nie pozwolili.Mialam tylko pół paśca kiedyś.

Mój chlopak to kibol,ale teraz wyjechal na ustawkę.On wygląda zajebiście I wszyscy sie go boją.Jak wróci to poprosze go o jakies rady i ci napiszę.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Gość kura domowa napisał:

No to masz problem...Slabe to troche jak kibol ma delikatne rysy twarzy.Z wlosami możesz coś pokombinowac ...nie wiem ..moze jednak ogol sie na łyso,wytatuuj coś na czaszce.Miałes juz kiedys taka fryzure na łyso?Moze kup czepek kąpielowy w kolorze cielistym i zobacz w lustrze czy bedzie ci do twarzy.Tatuaże mozesz namalowac flamastrem...Może akurat bedziesz fajnie wyglądał?Jesli boisz sie na łyso,to może spróbuj tę grzywke zaczesywac na drugi bok.Z Twarza też mozesz cos pokombinowac.Brwi bardzo wyostrzaja rysy.Jesli ich nie masz,albo sa malo widoczne,to mozesz domalowac flamastrem,teraz to jest modne i kazdy tak robi.I najważniejsze to trenowac miny przed lustrem.Takie,ktore wyostrzaja rysy twarzy.Jest chyba nawet taka ksiązka-poradnik dla początkujacych kiboli.Niestety nie pamietam tytułu.Też skończyłam szkołe polną,ale jestem dziewczyną,wiec mialam troche inne zajęcia.Fajnie ,ze masz pół psa.Mi rodzice nigdy nie pozwolili.Mialam tylko pół paśca kiedyś.

Mój chlopak to kibol,ale teraz wyjechal na ustawkę.On wygląda zajebiście I wszyscy sie go boją.Jak wróci to poprosze go o jakies rady i ci napiszę.

Mam sporo tatuaży … Rzęsy bardzo długie i czarne , podobnie ciemne jak moje gęste brwi … Po prostu mam lalkowata urodę , zadarty nos … Jak miałem 6 lat chodziłem na karate a mama mnie tam zawsze woziła . Nauczyłem się trochę bić i liczyć do 50 . Teraz tez ćwiczę sporty walki i dużo jem . Ale nadal dresy na dupie wisza i śmierdzą ;/

 

Mam 18 lat a wyglądam na 14

Odnośnik do komentarza

Cała nadzieję, że liczysz już do 50-ciu. W wieku 18 lat to już coś. Co do lalkowatej buzi to pochodż trochę nocami po mieście to ci obrobią ryja na cacy. Pod dresy wpierdalaj stare gazety i oklejaj je taśmami. Ćwicz uderzenia na meblach mamusi to fagas mamusi też ci wpierdoli. Ale coś rób a nie wyżalaj się, że jeszcze ci fiut nie staje.

I nie pierdź w gacie. Opuszczaj je zawsze do pół uda. Niezależnie gdzie jesteś. Jak nauczysz się liczyć do 75 to napisz się do Balcerowicza. Będziesz z nim budował przyszłość. Świetlistą jak nasza transformacja.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...